
На Донбасі ніякого повномасштабного наступу не буде, тому що у Росії і підконтрольних їй терористів «Л/ДНР» немає ресурсів для повномасштабного наступу. У свою чергу, місцеве населення не горить бажанням допомагати окупантам воювати проти України. Таку думку в ефірі «Обозреватель.LIVE» висловив волонтер Родіон Шовкошитний, передає replyua.net. За його словами, ескалація напруги на сході України носить локальний характер, і відбувається без просування вперед з боку ворога.
«Це просто збільшення кількості обстрілів. Є лінія розмежування. У «сірій» зоні є спірні ділянки і висоти, за які йде локальний бій, хто буде мати там перевага ... просто йде обстріл», - пояснив волонтер. Шовкошитний наголосив, що ворог вже давно не робить спроб захопити той чи інший населений пункт. «У них немає людей для цього. Вони там якщо щось захоплять, то їм потрібні будуть сили, щоб контролювати цю територію. У них немає ніяких резервів» - сказав він. Також він підкреслив, що РФ не може спиратися на населення окупованих територій Донбасу.
«Ви думаєте, там місцеві жителі горять бажанням взяти в руки зброю і йти вбивати «кріп»? Ні. Там шахтарі місяцями сидять без зарплати, але в армію ніхто з них не біжить. Вони знають, що це таке ... Так само немає резервів і у Росії, щоб провести повномасштабну операцію проти України», - додав він.