Через пошкодження столичної теплотраси без тепла залишились 15 будинків - Replyua.net


Через пошкодження столичної теплотраси без тепла залишились 15 будинків

Через пошкодження столичної теплотраси без тепла залишились 15 будинків
Одне із перехресть у Києві було оповите парою. Прорвало частину теплотраси. Окріп лився на дорогу протягом кількох годин. Водіям було складно проїхати, а перехожі ледве не обпекли ніг, з посиланням на ТСН передає replyua.net.

Ця ситуація і бездіяльність комунальників обурила водіїв. Пішоходи теж висловлювали своє незадоволення. Мало, що люди ледь не обпекли ноги. Ще й через погану видимість на дорозі автомобілісти ледь не збили перехожих. Ділянка теплотраси, що прорвала, знаходиться між багатоповерхівками. Справжній гейзер окропу люди спостерігали протягом кількох годин. Через довготривалий потік окропу асфальт розм’як і будь-якої хвилини міг провалитись. Люди завертали інших перехожих, попереджаючи про небезпеку. Через деякий час під землю наполовину зник сміттєвий бак. А з тріщин біля нього почали бити невеликі фонтани.

Небезпечне місце спеціальною стрічкою загородив співробітник районних тепломереж. Згодом приїхали співробітники «Київенерго», яким належить поламана теплотраса. Воду з теплової камери відкачали. Сміттєвий бак, зачепивши тросами, витягли. Після цього обстежили дорогу, щоб не провалилася в іншому місці. Саму теплотрасу пообіцяли полагодити до ранку. До того часу без гарячої води і тепла залишаться п’ятнадцять багатоповерхівок і сім підприємств.

Последние новости



Почему корпоративный английский повышает продуктивность команды

Wi-Fi-роутеры: скорость, покрытие и стабильность для дома, квартиры и офиса

Ноутбуки: як звузити вибір за 10 хвилин — практичний чеклист від Алло

Експерти Алло про колонки Xiaomi: які функції та моделі заслуговують на увагу

Казахстанские правоохранители разгромили финансовую ОПГ украинцев Вадима Гордиевского, Ларисы Ивченко и Алены Суворовой

Как уличные камеры видеонаблюдения с умными функциями меняют безопасность в 2025 году

Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт