
Глава Міністерства закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс нещодавно прибув на територію обстріляного проросійськими терористами міста Авдіївка, щоб подивитися на результати російської агресії. Про це у Твіттері повідомляє прес-центр МЗС України, передає replyua.net.
«На даний момент на території Авдіївки знаходиться міністр закордонних справ Литви для того, щоб оцінити результати обстрілів російських найманців по мирному населенню» - зазначається у повідомленні. За словами керівника зовнішньополітичного відомства Литви, ситуація, яка відбувалася під Авдіївкою, також може у будь-який час повторитися в будь-якій точці по всій лінії розмежування.
В той самий час Лінас Лінкявічюс наголосив, що на сьогоднішній день немає жодних підстав для того, щоб послаблювати або скасовувати антиросійські санкції. «Ситуація на Донбасі залишається дуже напруженою. Тут кожного дня відбуваються обстріли. Тому мови про перегляд санкцій, їхнього послаблення або навіть скасування не має бути», - зауважив він. Як повідомлялося, 9-го лютого російсько-сепаратистські війська продовжували порушувати режим «тиші», не зважаючи на домовленості Тристоронньої контактної групи про повне припинення бойових дій від 00:00 9-го січня 2017 року.