
Під час розгляду у третьому читанні депутати, які представляють Палату громад Великобританії, остаточно схвалили акт щодо початку Brexit, передає replyua.net з посиланням на ВВС. Зокрема, документ був підтриманий 494 депутатами, у той час, як проти такого рішення проголосували 121 депутат. У процесі розгляду проекту закону у третьому читанні британським парламентарям не вдалося прийняти правки до проекту закону, які пропонувалися під час останнього обговорення. Одна з правок пропонувала надавати дозвіл громадянам, які проживають в країнах ЄС, право на перебування у Великобританії і після того, як процедура Brexit буде остаточно завершеною.
У очільниці британського уряду Тарези Мей з’явилася можливість офіційно починати впровадження процедури виходу Сполученого Королівства з ЄС. Проте, крім схвалення цього рішення у Палаті громад Великобританії схвалення документу повинно надійти від Палати лордів. На переконання оглядачів, ніяких проблем у зв’язку з цим не повинно бути.
У відповідності до очікувань керівників країни, остаточне схвалення акту обидві палати парламенту завершать до березня поточного року, коли має початися робота саміту ЄС. Ще раніше повідомлялося, що 1 лютого відбулося прийняття Brexit у другому читанні.