Путін поїде до Токіо «здавати» Курили? - Replyua.net


Путін поїде до Токіо «здавати» Курили?

Путін поїде до Токіо «здавати» Курили?
Міністри закордонних справ Російської Федерації та Японії Сергій Лавров та Фуміо Кісіда обговорили деталі майбутнього візиту російського президента Володимира Путіна до Токіо, - про це replyua.net стало відомо з публікацій «Радіо Свобода».

Так, сьогодні, третього грудня 2016 року, у російській столиці зустрілись очільники зовнішньополітичних відомств двох держав з метою обговорення першого за останні кілька років офіційного візиту Путіна до Японії. Відтак, за результатами перемовин Лавров повідомив, що під час поїздки, яка припаде на п’ятнадцяте-шістнадцяте грудня поточного року, буде підписано договори у сферах економіки, культури, а також угоди про співпрацю гуманітарного та наукового характеру. За словами очільника російського МЗС, питання вирішення територіального спору щодо Курильської гряди поки що на порядку денному не стоїть.

Лавров визнав, що позиції обох держав радикально протилежні, а тому досягти спільного знаменника буде доволі непросто. Тим не менш, японська преса повідомляє, що Токіо відмовляється від реалізації спільних економічних проектів з РФ до моменту вирішення територіального спору. Нагадаємо, з огляду на те, що Росія після Другої світової війни загарбала острови Курильської гряди, на які претендує Японія, мирний договір між державами досі не підписано.

Последние новости



Почему корпоративный английский повышает продуктивность команды

Wi-Fi-роутеры: скорость, покрытие и стабильность для дома, квартиры и офиса

Ноутбуки: як звузити вибір за 10 хвилин — практичний чеклист від Алло

Експерти Алло про колонки Xiaomi: які функції та моделі заслуговують на увагу

Казахстанские правоохранители разгромили финансовую ОПГ украинцев Вадима Гордиевского, Ларисы Ивченко и Алены Суворовой

Как уличные камеры видеонаблюдения с умными функциями меняют безопасность в 2025 году

Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт