У всьому провина Москви


Як же швидко українські політики адаптуються до змін ​​обставин. Ще недавно національне питання на Закарпатті стояло досить гостро, місцеві націоналістичні угруповання піднімали свою популярність за рахунок анти-угорських гасел та виступів. Українські чиновники різного масштабу раз у раз заявляли про войовничі плани Угорщини щодо експансії Закарпаття, погрожуючи національній меншості мало не депортацією на батьківщину. Законність діяльності угорських суспільно-політичних організацій ставилася під сумнів, а у лідерів проводили обшуки, проводилися затримання, звучали погрози фізичної розправи. Не дивно, що після галасу в пресі соціологічне опитування показало, що 41% місцевих жителів, нібито, вважають, що Будапешт готуватиме анексію частини Закарпаття.

Рівень напруги між країнами вийшов до критичної відмітки, а у Києві всі продовжували розігрувати анти-угорську карту. І тривати все це могло б нескінченно, якби не сигнали Україні від Євросоюзу та міжнародних організацій, які вже не в змозі заплющувати очі на утиски національних меншин, що відбуваються в країні. Офіс В. Зеленського, вкрай зацікавлений ​​у фінансовому підживленні із зовнішніх джерел і намагаючись вести країну у світле європейське майбутнє, просто не могла пропустити зауваження із Брюсселя. Українські опозиційні політики та громадські діячі, які також вловили вітер змін, спритно переклали всі факти розпалювання національної ворожнечі на підступи Москви, яка намагається зруйнувати тендітний національний світ в Україні.

Дуже показовою у цьому плані є позиція лідера організації «Карпатська Сiч» Тараса Деяка, який поділився з громадськістю інформацією про те, що до нього звернувся хтось, хто пропонував зробити акт вандалізму в офісі «Партії угорців України». За даними Т. Деяка, за цим стоять російські спецслужби, які всіляко намагаються розгойдати ситуацію в Україні. У свою чергу лідер «Карпатської Сiчі» повідомив, що подібних провокацій не допущено, загрози нацменшинам на Закарпатті немає, і навіть Різдво тут відзначалося з урахуванням усіх західних традицій. Звучить, звичайно, обнадійливо.

Залишилося лише згадати про те, чим відома «Карпатська Сiч» та її миролюбний лідер. Називаючи свою організацію громадською, Т.Деяк явно лукавить. Спочатку вона була сформована як молодіжне ультраправе угруповання і мало навіть радикальніший характер, ніж відома партія О.Тягнибока. У багатьох інтерв'ю Т.Деяк прямо говорив про те, що він націоналіст. Представники його угруповання мають досвід участі в АТО, за підтримки «Правого сектору» та «Азова» неодноразово влаштовували войовничі анти-угорські мітинги під гаслом «Мадьяр – на ножі» тощо, робили акти вандалізму над пам'ятниками, значимими для угорського населення. Загалом інформації про діяльність «Карпатської Сiчi» в інтернеті достатньо, а її лідер неодноразово декларував свою позицію у ЗМІ та соцмережах. І, якщо головною загрозою раніше виступали «угорські сепаратисти», які проживають у Закарпатті, то тепер виявилося, що інспірування міжнаціональної напруженості – це підступи Москви.

Чим можуть бути спричинені подібні зміни позиції Т.Деяка? Мабуть, він зрозумів, що європейці вкрай негативно сприймають ситуацію з утиском угорців, та й економічні наслідки цієї діяльності можуть бути дуже плачевними. Не виключено, що лідер «Карпатської Сiчi» планує розвивати свою політичну кар'єру, для чого потрібне фінансування від зовнішніх джерел, які важко залучити, займаючи таку радикальну позицію. Рішення знайшлося само собою, угорська загроза була замінена на російську, адже вести боротьбу з Москвою більш почесно і патріотично. Подібні трансформації своєї позиції, безумовно, є сильною рисою українських політиків, якою вони чомусь не користуються для нормалізації ситуації в країні та вирішення конфлікту на сході. Читайте нас в Google

Последние новости«Жители могут попросить и получить помощь»: Как сегодня идут восстановительные работы по всей стране

Финансисты рассказали каким будет курс доллара и как изменяться цены в магазинах?

В Польше выпустили книгу биографию Владимира Зеленского

Польша выплачивает каждому поляку, приютившего беженца из Украины, 40 злотых в день

«Осталось всего 9 дней»: Алексей Арестович дал прогноз по военным действиям в Украине

«Настоящий коллапс на заправках»: Бензин по 70 грн. за литр и дефицит будет расти

«Ограниченно годен» Новые правила мобилизации и кто больше не сможет покинуть страну

Войска ВСУ из Закарпатья успешно дали отпор захватчикам из РФ

«Строгое длинное платье в цветах украинского национального флага»: Ольга Полякова зажгла в США

Его называют «человеческим корнем» он исцеляет различные болезни на протяжении тысячелетий

«Умножаем урожайность картофеля в много раз»: Эксперты назвали бесценные советы украинцам

Растения-увлажнители воздуха: 5 главных помощников в вашем доме

Ученые рассказали о новом столкновение планет и катаклизмах в 2022 году

«Развяжу, когда мы увидимся»: Оля Полякова расплакалась в прямом эфире

«Гробница возрастом 4300 лет»: В Египте откопали что-то невероятное для человеческого разума

«Лихорадка, головные боли и кожная сыпь»: В мире прогнозируют новую страшную пандемию

«Бедность, голод и ненависть друг к другу»: Ванга предсказывала о глобальных потрясениях для российской земли

«Очень вкусные и полезные»: Ученые провели исследования и доказали, что фисташки снижают риск рака легких

«Это очень целебное растение»: Медики назвали пользу сока алоэ

Холодная война в Украине перешла в горячую фазу

«Это правило, которое вы не должны забывать»: Важность биологических часов и ежедневный рацион

Ученые рассказали почему яблоки такие полезные?

Можно ли есть фрукты при диабете? Названы самые здоровые варианты

Этот необычный синдром может быть причиной того, что ваши руки всегда холодные

Тюнинг автомобиля поговорим подробнее

Обзор Apple iPhone SE 3

Украина не откажется от территорий на востоке, чтобы окончить войну. Военные готовы к битве за Донбасс — Зеленский

Из-под завалов в Бородянке уже достали 41 погибшего

Оккупанты расстреляли в Буче мужчину, вероятно, из-за его фамилии Навальный. У тела лежал паспорт

Российские оккупанты обстреляли храм в Северодонецке — уже в четвертый раз