Письменниця: виступ Максакової розставив такі акценти, яких організатори хотіли б уникнути - Replyua.net


Письменниця: виступ Максакової розставив такі акценти, яких організатори хотіли б уникнути

Письменниця: виступ Максакової розставив такі акценти, яких організатори хотіли б уникнути
Письменниця та публіцист Лариса Волошина у власному блозі на порталі «Обозреватель» ділиться своїми міркуваннями з приводу того, які емоції викликає виступ на урочистостях з нагоди Дня незалежності оперної співачки, екс-депутат російської Державної думи Марії Максакової, - про це інформує replyua.net.

Так, Волошина нагадує, що новина про виступ Максакової викликала шалений резонанс у соціальних мережах – переважна більшість користувачів була обурена тим, що співачка буцімто виконуватиме державний гімн. З’явилось офіційне спростування, але емоції не вляглись. Письменниця нагадує, що для українців Максакова – у першу чергу російський депутат, який голосував за анексію Криму. І нехай вона стверджує, що її на момент голосування не було в державі і хтось скористався її карткою, політик визначається публічно означеною позицією, а Максакова цього не зробила.

Звісно, організатори концерту хотіли зробити політичний жест у бік Москви – мовляв, дивіться, ваш колишній депутат співає «Слався, Україно» - скоро і на вас таке чекає. Але натомість завдали образи всім українцям. Бо політичні жести можна робити, коли конфлікт хоча б не перебуває у гарячій фазі, коли територіальну цілісність держави відновлено і пам'ять про війну не так болить. А за сучасних умов організатори лише завдали чергового удару вірі людей в те, що зловмисників, терористів та бойовиків буде покарано, - підсумовує Волошина.

Последние новости



Почему корпоративный английский повышает продуктивность команды

Wi-Fi-роутеры: скорость, покрытие и стабильность для дома, квартиры и офиса

Ноутбуки: як звузити вибір за 10 хвилин — практичний чеклист від Алло

Експерти Алло про колонки Xiaomi: які функції та моделі заслуговують на увагу

Казахстанские правоохранители разгромили финансовую ОПГ украинцев Вадима Гордиевского, Ларисы Ивченко и Алены Суворовой

Как уличные камеры видеонаблюдения с умными функциями меняют безопасность в 2025 году

Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт