валюта

Коноплянка відпустив Ісландію з миром

Збірна України могла почати відбір ЧС-2018 з вольової перемоги, але не реалізувала пенальті, інформує replyua.net.

Що ж за чорна смуга переслідує збірну України? У четвертому поспіль матчі українці не можуть виграти, а якщо брати тільки офіційні зустрічі, то в п'ятому. Остання вікторія була ще в листопаді 2015 го – у Львові над Словенією. Андрію Шевченку не вдалося дебютувати біля керма збірної з перемоги (могла вийти 11-а вольова за історію), як Лобановському, Маркевичу, Заварову і Фоменко, але пощастило, що Ісландія на початку гри не забила більше. Інакше було б зовсім сумно.

Матч почався жахливо для збірної України, яка вийшла на поле без номінального форварда (його роль дісталася Коваленко) і зі свіжими фланговими захисниками (Бутко праворуч, дебютант Соболь зліва). На 5-й хвилині ісландці розкрили оборону господарів на нашому правому фланзі, удар Фіннбогассон відбив П'ятов, але форварду явно пощастило – м'яч від голови Кучера відскочив до нього знову, а послати його в сітку навіть з дуже гострого кута виявилося справою нескладною – 0:1.

А на 11-й хвилині Україна могла провалитися ще глибше: Фіннбогассон відтер Кучера від м'яча, віддав Бодварссону, який з лінії воротарського двічі розстрілював П’ятова. Перший удар відбив наш воротар, другий пішов вище поперечини.
Швидкий гол дозволив Ісландії грати в улюблений контратакуючий футбол. Україна володіла м'ячем в два рази більше, але перший раз в площину воріт потрапила тільки на 23-й хвилині (Ракицький зі штрафного).

Стовідсоткових моментів у нас майже не було, але Україна все ж дотиснула суперника. Ракицький бабахнув по воротах здалеку, воротар відбив перед собою, а там вже чатував Ярмоленко і забив 26-й гол за збірну – 1:1.

Другий тайм Україна провела на чужій половині поля, остров'яни вже не мали таких яскравих шансів, як у дебюті. Але і у нас моментів практично не було А кульмінація настала на 82-й хвилині: Бутко заробив пенальті, але Коноплянка його не реалізував, пробивши в стійку. Як і в недавньому матчі за Суперкубок УЄФА, він міг стати героєм, а вийшло навпаки.

Цікаво, що рахунок 1:1 був зафіксований у всіх трьох матчах нашої групи I (миром розійшлися Хорватія з Туреччиною і фіни з Косово). Так що відбір на ЧС, вважай, тільки починається.