У лікарнях Черкас вводять електронну систему обліку пацієнтів - Replyua.net


У лікарнях Черкас вводять електронну систему обліку пацієнтів

У лікарнях Черкас вводять електронну систему обліку пацієнтів
Для пацієнтів черкаських лікарень вводять електронні картки замість паперових. Розпочали нововведення з кабінетів сімейних лікарів, реєстратури, з посиланням на «События» передає replyua.net.

Доступ до карток хворих зможуть отримати лікарі усіх п’ятнадцяти міських медзакладів. Діагноз і рекомендації лікар заносить до електронної картки пацієнта. За словами лікарів це зручніше та швидше. Програма сама допомагає підказками. «Тут висвітлюється довідничок, який одразу виводиться на екрані», - сказала сімейний лікар Ірина Осинська. Пацієнтам подобається таке нововведення. Адже не потрібно бігати зі стосами паперів і боятися, що вони десь загубляться.

«Краще стало, безумовно. З електронною картою можна швидше потрапити на прийом. У реєстратурі рекомендують завести електронну, ніж амбулаторну картку», - сказав пацієнт поліклініки Анатолій Ущеповський. Електронні картки в Черкасах вже заведені на кожного четвертого пацієнта. Перевести на них усіх черкащан влада обіцяє за кілька років. На комп’ютерне та програмне забезпечення вже витратили чотири мільйони гривень. Запевняють, що отримати доступ до даних пацієнтів не зможе ніхто, крім лікарів. Адже система має кілька ступенів захисту. Цього року в місті планують запустити ще й послугу онлайн запису до лікарів.

Последние новости



Почему корпоративный английский повышает продуктивность команды

Wi-Fi-роутеры: скорость, покрытие и стабильность для дома, квартиры и офиса

Ноутбуки: як звузити вибір за 10 хвилин — практичний чеклист від Алло

Експерти Алло про колонки Xiaomi: які функції та моделі заслуговують на увагу

Казахстанские правоохранители разгромили финансовую ОПГ украинцев Вадима Гордиевского, Ларисы Ивченко и Алены Суворовой

Как уличные камеры видеонаблюдения с умными функциями меняют безопасность в 2025 году

Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт