Петро Мага про ситуацію на Закарпатті: Це проплачений галас - Replyua.net


Петро Мага про ситуацію на Закарпатті: Це проплачений галас

Петро Мага про ситуацію на Закарпатті: Це проплачений галас
В інтерв'ю журналістам одного з інтернет-видань телеведучий Петро Мага, даючи власну оцінку заявам депутатам з Угорщини в ПАРЄ про необхідність функціонування в Україні шкіл для нацменшин, заявив, що у Закарпатській області ніхто не припиняв роботу угорських шкіл, вони як працювали, так і працюють, інформує replyua.net. «То ці школи ж функціонують. Не може бути ніяких питань. Я хотів би задати зустрічне питання: чого вони хочуть? Невже на Закарпатті закрили бодай одну угорську школу? Ні, не закрили. Питання вичерпане », - сказав він. Мага переконаний, що за весь цей галас навколо угорських шкіл було заплачено.

«Тому що за весь цей галас заплатили і там, і в Україні. На Донбасі поступово згасає війна, потрібно ще щось, щоб лякати людей. Я не маю другої відповіді. Жодна школа на Закарпатті не закрита на даний момент. І сподіваюся, що закрита і не буде», - зазначив він.

Звертаючись до угорських політиків, Петро Мага порадив їм командувати в себе вдома. «Не можу уявити, щоб, наприклад в Бельгії, навчали лише англійською мовою. Або у Франції все вчили тільки німецьку мову і не знали французької. Франція їм би оперативно розповіла б», - сказав він.

Последние новости



Почему корпоративный английский повышает продуктивность команды

Wi-Fi-роутеры: скорость, покрытие и стабильность для дома, квартиры и офиса

Ноутбуки: як звузити вибір за 10 хвилин — практичний чеклист від Алло

Експерти Алло про колонки Xiaomi: які функції та моделі заслуговують на увагу

Казахстанские правоохранители разгромили финансовую ОПГ украинцев Вадима Гордиевского, Ларисы Ивченко и Алены Суворовой

Как уличные камеры видеонаблюдения с умными функциями меняют безопасность в 2025 году

Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт