Полторак: Для створення військового центру біля Львову США виділили 22 мільйони доларів - Replyua.net


Полторак: Для створення військового центру біля Львову США виділили 22 мільйони доларів

Полторак: Для створення військового центру біля Львову США виділили 22 мільйони доларів
Наступного місяця у навчальному центрі у місті Яворів , що у Львівській області, заплановано відкриття імітаційного центру, площа якого складає три з половиною тисячі квадратних метрів і обладнання для якого надали Сполучені Штати Америки. Як передає replyua.net, таку інформацію надав вчора, відвідуючи навчальний центр Сил спеціальних операцій ЗСУ. Високопосадовець зазначив, що нова установа стане однією з найкращих у Європі, а для її створення США надали 22 мільйони доларів.

«Ми досягли повного взаєморозуміння з інструкторами з інших країн. Вони нам надають допомогу у розробці методичної літератури та у безпосередньому тренуванні наших інструкторів. Крім того, завдяки їм ми краще розуміємо потреби нашої армії, чим її потрібно оснастити. Більше того, завдяки подібному взаємозв'язку можна здійснювати обмін досвідом, і це стосується і наших військовослужбовців Сил спеціальних операцій, так і іноземних», - заявив Степан Полторак.

Крім того міністр нагадав, що у червні по точного року у навчальному центрі ССО побував керівник ССО Сполучених Штатів Америки та високо оцінив взаємодію між українськими та американськими інструкторами.

Последние новости



Wi-Fi-роутеры: скорость, покрытие и стабильность для дома, квартиры и офиса

Ноутбуки: як звузити вибір за 10 хвилин — практичний чеклист від Алло

Експерти Алло про колонки Xiaomi: які функції та моделі заслуговують на увагу

Казахстанские правоохранители разгромили финансовую ОПГ украинцев Вадима Гордиевского, Ларисы Ивченко и Алены Суворовой

Как уличные камеры видеонаблюдения с умными функциями меняют безопасность в 2025 году

Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою