ЄС підтримає український малий бізнес - Replyua.net


ЄС підтримає український малий бізнес

ЄС підтримає український малий бізнес
Європейський інвестиційний банк надасть підтримку малому та середньому бізнесу в Україні, інформує replyua.net з посиланням на Громадське.

Віднині в Україні стартувала відповідна програма Європейського Союзу, яка надасть додаткові фінансові можливості для інвестицій в малі та середні підприємства. На думку європейського представництва, саме приватна справа може бути двигуном українського прогресу,адже саме цей сектор створює нові робочі місця для українців. В офіційному коментарі Європейської служби зовнішніх справ відзначається, що саме завдяки європейській підтримці в цьому напрямку, в Європі очікують подальше економічне зростання України.

Дана програма поширилася, окрім України, також ще на Молдову та Грузію. Передбачається, що місцевий бізнес зможе отримати більше можливостей, які взаємопов’язані з виконанням попередніх домовленостей згідно з текстом угоди про вільну торгівлю з Євросоюзом, а також очікується зменшення торгових бар’єрів та підвищення стандартів до рівня ЄС. Також відмічається, що подібна ініціатива Європейського Союзу може стати ще одним напрямком роботи в рамках програми Східного партнерства.

Последние новости



Почему корпоративный английский повышает продуктивность команды

Wi-Fi-роутеры: скорость, покрытие и стабильность для дома, квартиры и офиса

Ноутбуки: як звузити вибір за 10 хвилин — практичний чеклист від Алло

Експерти Алло про колонки Xiaomi: які функції та моделі заслуговують на увагу

Казахстанские правоохранители разгромили финансовую ОПГ украинцев Вадима Гордиевского, Ларисы Ивченко и Алены Суворовой

Как уличные камеры видеонаблюдения с умными функциями меняют безопасность в 2025 году

Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт