Бухгалтерія онлайн: переваги ведення обліку за допомогою інтернет-сервісів


Бухгалтерія онлайн: переваги ведення обліку за допомогою інтернет-сервісів

Бухгалтерія онлайн: переваги ведення обліку за допомогою інтернет-сервісів
Кожен бізнес, незалежно від сфери діяльності, масштабів та складності, потребує постійного контролю. Власник, керівник або бухгалтер повинні знати об’єм товарних запасів, кількість грошей на рахунках, розмір дебіторської та кредиторської заборгованостей. Для організації обліку підприємці використовують традиційне ПЗ та онлайн-бухгалтерію. Розглянемо особливості кожного варіанта більш детально.

Як організувати облік
Для бухгалтерського та поточного фінансового обліку давно не використовуються паперові журнали й офісні додатки. Більш поширені спеціалізовані програми для бухгалтерії. Вони дають посадовим особам компаній і приватним підприємствам усі інструменти для ведення обліку на основі первинних документів, контролю за рухом коштів на рахунках, надання обов’язкових відомостей до податкової служби України.

Існує три популярні способи організації обліку. Перший з них — традиційний додаток для ПК. Обрану програму для ведення бухгалтерії потрібно купити у розробника та встановити на комп’ютері. База даних зберігається локально, доступ до неї можливий тільки з робочого місця в офісі.

Мінуси очевидні: неможливо вести облік та готувати звіти віддалено, організувати обмін електронними документами з контрагентами. Користувач повинен самостійно слідкувати за оновленнями та резервуванням інформації. А найбільш неприємний момент — є ризик втрати інформації через несправність комп’ютера.

Інший варіант — клієнт-серверна архітектура. На сервері розташовується база даних, користувачі ведуть облік за допомогою термінала. Таким чином, наприклад, функціонує популярна програма 1С: Бухгалтерія. Слід зазначити, що в такому разі компанія власноруч повинна слідкувати за роботою програми, купувати ліцензію та підтримувати роботу сервера.

Є також можливість вести бухгалтерію онлайн за допомогою технології SAAS. Програмне забезпечення надається у вигляді онлайн-сервісу за підпискою. Користувачі отримують доступ до необхідних інструментів через браузер, на своєму ПК, ноутбуці або планшеті. А деякі прості дії, наприклад, переглянути звітність, можна робити навіть на смартфоні. Вдалий приклад такого рішення — український сервіс «Діловод».Переваги онлайн-бухгалтерії для бізнесу
Фінансовий облік в онлайн-форматі на сьогодні набуває популярності серед приватних підприємців, керівників малих та середніх компаній. Чому це відбувається?

- Не потрібно купувати ПЗ та встановлювати його на комп’ютері. Достатньо зареєструватися на сайті та вибрати пакет послуг.

- Не потрібно слідкувати за актуальністю програми. Сервіс оновлюється автоматично з урахуванням змін у нормативних актах, що стосуються обліку.

- Немає необхідності самостійно зберігати резервні копії — система сама створює їх автоматично.

- Доступ до БД можна отримувати через інтернет з будь-якого пристрою. Для обміну даними використовується захищений канал та двофакторна аутентифікація за допомогою SMS-підтвердження.

Онлайн-бухгалтерія потребує менших витрат, ніж придбання спеціалізованого ПЗ. Можна заплатити за мінімальний пакет та розширювати його разом з розвитком компанії та збільшенням обсягів роботи. Наприклад, у Dilovod також доступні додаткові інструменти: базові можливості CRM, інтеграція зі службами доставки, програмний РРО.
«Я бы сам поехал туда на танке»: Игорь Угольников сделал жёсткое заявление о Крыме

Российский актёр, режиссёр и юморист Игорь Угольников сделал резкое заявление о полуострове Крым. Как передает Replyua.net, Угольников дал большое интервью известному блогеру и журналисту Юрию Дудю

«На Землю упадёт астероид»: известный астролог спрогнозировал катастрофу в начале 2022 года

Украинский астролог Влад Росс дал очередной прогноз и предупредил, что уже в начале следующего года на Земле произойдёт катастрофа. По информации Replyua.net, в эфире YouTube проекта «Власть vs

«Можно сказать, ходила по рукам»: Дана Борисова рассказала о бурном прошлом Булановой

Телеведущая Дана Борисова резко высказалась о певице Татьяне Булановой и назвала её «недалекой бабой». Как передает Replyua.net со ссылкой на телеграм-канал «Звездач», Борисова подчеркнула, что не

Последние новости«Гонит на родного отца»: Эксперт рассказал, что напишет о Чарльзе в своих мемуарах принц Гарри

Никакого снежного покрова: метеоролог рассказала о погоде в декабре и на Новый год

Учёные назвали главные загадки Большого каньона в США

Как диета влияет на онкологию: учёные дали ответ

«Где деньги возьмёте?»: Российский политолог посмеялся над идеей Киева купить газ на отсуженные у «Газпрома» средства

Китайские учёные всё-таки обнаружили смертельную опасность красного мяса

«Управлялась со всеми очень лихо»: ещё одна певица заявила, что Пугачёва разрушает карьеры исполнителей

Эпидемиолог назвала единственное пожизненное противопоказание к вакцинации от коронавируса

«Растёт настоящая хозяюшка»: Лиза Галкина сама приготовила вкусный салат

«Можно доставать и пуховики, и шапки»: Как изменится погода в эти выходные?

Это произошло не только с Болдуином: ТОП-5 самых жутких смертей на съёмочной площадке

«Лучше получить денежку»: Леонид Агутин отказался выступить бесплатно на фестивале

Лучшие блюда итальянской кухни: как приготовить самую вкусную пасту с соусом Болоньезе

«Кто дал ему это оружие?»: известный адвокат прокомментировал трагический инцидент в Голливуде с участием Алека Болдуина

«Солнечно, сухо и даже тепло»: синоптики рассказала, когда в Украине снова повысится температура

«Мне фамилия не позволяет»: известный певец рассказал, как Пугачёва не приняла щедрый подарок от грузинского князя

Минские соглашения обречены?: политолог рассказал о проблеме для всех сторон конфликта на Донбассе

«Была щедрой, но пьющей»: музыкант рассказал о предпочтениях Галины Брежневой

Диетолог перечислила противопоказания к употреблению чеснока

«Пусть смотрит и кусает локти»: Степаненко пожелала счастья молодой жене Петросяна