Курт Волкер остаточно поховав ідею близького миру в Україні, - Манн - Replyua.net


Курт Волкер остаточно поховав ідею близького миру в Україні, - Манн

Курт Волкер остаточно поховав ідею близького миру в Україні, - Манн
Як інформує replyua.net, у своєму інтерв'ю «Файненшел Таймс» спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив про те, що питання надання Україні оборонної летальної зброї практично вирішене, але останнє рішення в будь-якому випадку за президентом США. Як зазначив у своєму блозі ізраїльський політичний аналітик Соломон Манн, очевидно, що Волкер намагається зробити все можливе, щоб мир та спокій на Донбасі став повністю неможливим в найближчі роки. Курт Волкер чітко дав зрозуміти ЗМІ, що Росії ніхто не збирається робити ніяких поступок, навіть якщо вона облишить в спокої Донбас.

Соломон Манн висловив думку, що, виходячи зі слів Волкера, можна зробити висновок, що сама його місія замість дипломатичної переходить в кур'єрську. Питання полягає тільки в тому, для чого настільки високопоставленому політику дали місію сповіщувача ультиматумів? «Підтверджується моє попереднє припущення: політику Трампа саботували і звели нанівець його колеги з Республіканської партії так само, як саботували і звели нанівець економічні починання», - написав Манн.

Він зазначив, що сьогодні українські політики аплодують, що називається стоячи висловлюванням Волкера і Меттіса, бравурним посланням МакКейна, але насправді не все так райдужно може закінчиться для України. Уже з'явилися розмови про план Маршалла. На думку Соломона Манна, радість українців передчасна, бо а ні в найближчій перспективі, а ні в далекій – ніякого плану Маршалла не намічається. Ніяких розмов про стратегічне партнерство з США немає і навіть думки такі навряд чи відвідують серйозних політиків.

Последние новости



Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені