Кримський Бандерівець: вже скоро кримська «вата» приєднається до українських патріотів, які радісно спостерігають за агонією держави «скреп» і «духовності» - Replyua.net


Кримський Бандерівець: вже скоро кримська «вата» приєднається до українських патріотів, які радісно спостерігають за агонією держави «скреп» і «духовності»

Кримський Бандерівець: вже скоро кримська «вата» приєднається до українських патріотів, які радісно спостерігають за агонією держави «скреп» і «духовності»
За словами блогера Кримського Бандерівця, вчора окупований Крим відзначав День незалежності зі всією Україною. Про окремі випадки розповідає оглядач у своєму блозі, - інформує новинний портал replyua.net.

Так, блогер розповідає, що українці з Феодосії пішли в гори, і там з української символікою відзначили свято подалі від очей окупантів та колаборантів. Мешканці Сімферополя протягом цілого дня несли квіти до єдиного символу України, який ще залишився в Криму – пам’ятника Тарасу Шевченку, незважаючи на те, що навкруги нього було виставлено наряди місцевої «поліції». Вже зранку окупанти прибрали букети. Тим самим зайнялись і мешканці окупованого Севастополя. У Гурзуфі місцеві патріоти спромоглись на більш небезпечну акцію – причепили прапор України на високовольтну лінію. Незважаючи на всі зусилля та істерику окупантів, які задіяли спеціальну техніку, прапор їм вдалось зняти тільки під вечір. Залишається загадкою як місцеві мешканці зуміли провернути таку «операцію» і залишитись непоміченими, - зауважує блогер.

У Сімферополі накрили святковий стіл до Дня незалежності, в а Саках за таким столом навіть голосно співали український гімн. Але дивують не тільки патріоти – так, «ватник» сказав у розмові з блогером, що дивився парад у Києві: захвату він не висловив, але і нічого поганого не сказав. Блогер зауважує, що вірить: вже скоро настане той момент, коли у звільнених Криму і Донбасі будуть проходити такі заходи на честь річниці незалежності, які відбулись у Краматорську вчора – тисячі людей з українською символікою будуть святкувати день народження своєї Батьківщини. Крім того, блогер зауважує, що окупований Крим, на відміну від Росії, відреагував на новину про НАТО на Хрещатику дуже спокійно. Напевно багато хто, навіть «ватники», заздрять, що парад відбувається в Києві, а не в Севастополі. Дуже скоро ці «ватники» взагалі приєднаються до патріотів України, які радісно і спокійно спостерігають за агонією держави «скрєп і духовності», - переконаний блогер.
Кримський Бандерівець: вже скоро кримська «вата» приєднається до українських патріотів, які радісно спостерігають за агонією держави «скреп» і «духовності»
Кримський Бандерівець: вже скоро кримська «вата» приєднається до українських патріотів, які радісно спостерігають за агонією держави «скреп» і «духовності»
Кримський Бандерівець: вже скоро кримська «вата» приєднається до українських патріотів, які радісно спостерігають за агонією держави «скреп» і «духовності»

Последние новости



Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені

Українці підтримали оригінальний збір коштів для ЗСУ: Кіркоров у ролі мотивації