Кримський Бандерівець: у Севастополі школи розганяють щоб розмістити церкву РПЦ - Replyua.net


Кримський Бандерівець: у Севастополі школи розганяють щоб розмістити церкву РПЦ

Кримський Бандерівець: у Севастополі школи розганяють щоб розмістити церкву РПЦ
Блогер Кримський Бандерівець у своєму щоденному дайджесті ділиться останніми новинами окупованого Криму – про це новинному порталу replyua.net стало відомо зі сторінки оглядача в Фейсбук.

Так, окупований Севастополь переживає чергове потрясіння – в Ушаковій балці буде припинено роботу школи-інтерната No4. Навчальний заклад, заснований ще у 1961 році, вважали одним із найкращих у місті. Але відтепер його вихованці будуть змушені закінчувати навчання на окраїні міста, а територія згодиться для того, щоб розмістити «церкву ФСБ РЦП». З цього приводу місцеві «журналісти» пишуть, що «це все, що варто знати про майбутнє наших з вами дітей». За словами місцевих пропагандистів, до цього часу вони жили, тішачись ілюзіями про те, що людське життя безцінне, а духовний розвиток має перевагу над політичними інтересами.

Тим не менш, російська держава вже давно порахувала вартість кожного з них. І якщо ця вартість перевищує визначену суму, із кошторису вас викреслять доволі швидко. Саме тому протягом останніх кількох років відбулось знищення майже всіх малокомплектних шкіл та сільських лікарень в Російській Федерації. Відтепер черга дійшла і до окупованого Криму – «департаменту освіти» не подобається рівень рентабельності шкіл-інтернатів. З семи таких шкіл, які існували в Севастополі ще двадцять років тому, наразі залишилось чотири. Одну закрили вже за часів окупації, причому закрили досить негарно – 29 серпня пообіцяли, що школа продовжить роботу, а вже 1 вересня всі школярі були на лінійці в іншому закладі. Власне, цього і варто було очікувати, - наголошує блогер.

Последние новости



Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені

Українці підтримали оригінальний збір коштів для ЗСУ: Кіркоров у ролі мотивації