В Держдепі США виступили з серйозною заявою до РФ щодо Донбасу - Replyua.net


В Держдепі США виступили з серйозною заявою до РФ щодо Донбасу

В Держдепі США виступили з серйозною заявою до РФ щодо Донбасу
В американському Державному департаменті оприлюднили заяву, згідно з якою Росія повинна сприяти встановленню на окупованих територіях Донбасу режиму повного припинення вогню, передає replyua.net. Окрім цього, влада США розкритикувала те, що проросійські бойовики відрили вогонь по представникам СММ ОБСЄ минулої п’ятниці та захопили їх безпілотник. Саме тоді експерти місії намагалися здійснити запуск безпілотного літального апарату з метою здійснення спостереження за Донецькою фільтрувальною станцією, однак бойовики забрали БПЛА та почали стріляти поруч з місцем розташування патруля СММ.

Представники Держдепу наголосили, що постійно слідкують за тим, що відбувається в Україні та зазначили, що російсько-терористичні війська відмовляються дотримуватися передбаченого підписаними в Мінську домовленостями режим тиші.

Американська сторона також наголосила на важливості припинення здійснення проросійськими найманцями атак на об’єкти громадської інфраструктури, у тому числі, мова йде про фільтраційну станцію Донецька. В Держдепі США звернулися до Кремля з офіційним закликом вивести усе наявне на Донбасі озброєння та гарантувати можливість повного та безперешкодного доступу спостерігачів ОБСЄ.

Последние новости



Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені

Українці підтримали оригінальний збір коштів для ЗСУ: Кіркоров у ролі мотивації