ЗМІ бойовиків кажуть, що Савченко в "ДНР" - Replyua.net


ЗМІ бойовиків кажуть, що Савченко в "ДНР"

ЗМІ бойовиків кажуть, що Савченко в "ДНР"
Глава українського центру з питань звільнення полонених «Офіцерський корпус» Рубан Володимир та народний депутат України Надія Савченко нещодавно прибули до окупованого Донецька. Про це у п’ятницю, 24-го лютого, повідомляє підконтрольний проросійським бойовикам інформаційний ресурс «ДАН» з посиланням на так зване «міністерство держбезпеки ДНР», передає replyua.net.

«Надія Савченко та Володимир Рубан прибули на територію Донецької народної республіки з метою відвідати військовополонених», - зазначається у інформаційному листі. За даними інших підконтрольних бойовикам ЗМІ, вищевказані особи наразі перебувають у самому Донецьку. На запит до сестри депутата Віри Савченко від видання «УП» прокоментувати цю інформацію, родичка Надії зазначила: «Я ж не народний депутат Україні і не прес-центр. Надя вам сама все розповість згодом».

Як повідомлялося раніше, нардеп Надія Савченко неодноразово відвідувала окуповані території Донбасу для переговорів з ватажками «ДНР» та «ЛНР». Також зазначалося, що на початку грудня минулого року вона таємно відвідала Мінськ, де зустрічалася з Ігорем Плотницьким та Олександром Захарченком для нібито обговорення теми звільнення військовополонених.

Последние новости



Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені

Українці підтримали оригінальний збір коштів для ЗСУ: Кіркоров у ролі мотивації