Черновецький - голова "мафії" - EL ESPAÑOL - Replyua.net


Черновецький - голова "мафії" - EL ESPAÑOL

Черновецький - голова "мафії" - EL ESPAÑOL
У Іспанії EL ESPAÑOL назвали Степана Черновецького ватажком злочинної групи, яка відмивала гроші. Про це пишеться у статті цього видання, передає replyua.net. «Дана операція проводилась національною поліцією Каталонії. Під час проведення операції було затримано 11 осіб, серед яких – організатор угрупування Степан Черновецький, син колишнього мера міста Київ в Україні Леоніда Черновецького.» - інформує видавництво.

Там також зазначається, що Степан Черновецький прославився своєю любов’ю до світового боксу та має власний клуб в Україні, який називається «Elite Boxing». До того у самому клубі на питання журналістів нічого не відповіли, пояснюючи це тим, що вони не володіють достатньою інформацією для надання відповіді на таке питання.

Також у виданні пишеться, що ресторан «Yubari» був точкою по відмиванню грошей, який бандити і фінансували. Затримання відбулося в цьому самому закладі. Власника ресторану також затримали. Ведеться слідство.

Последние новости



Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені

Українці підтримали оригінальний збір коштів для ЗСУ: Кіркоров у ролі мотивації