Обрати найкращого

Обрати найкращого
96-ий мажоритарний округ — найбільший за площею в Україні. Сюди входять Бородянський, Вишгородський, Іванківський, Поліський райони, тобто вся північна частина Київської обл. Також варто звернути увагу на місто обласного значення — Славутич. Причому Славутич перебуває за 200 км від центру округу в м. Вишгород.

Незважаючи на це, між кандидатами в народні депутати від округу №96 ведеться запекла боротьба. Зараз лідерами є Роман Буковський, Ольга Василевська-Смаглюк і Ярослав Москаленко. Роман Володимирович не має чітко прописаної політичної програми. Переважно він говорить про план дій і досягнення усно в інтерв’ю. І хоча робить це чітко й лаконічно, однак хотілося б бачити добре прописані конкретні цілі.

Пан Роман раніше належав до “Опозиційного блоку”. Однак після першого туру виборів Президента склав повноваження депутата обласної Ради. Зараз Роман Буковський балотується від партії “Батьківщина”, що відразу зрозуміло, коли заходиш на його особистий сайт.
Буковський добре знає проблеми мешканців та підприємств округу. Він чи не єдиний, хто звернув увагу на особливо болюче питання — боротьбу з наслідками техногенної катастрофи на ЧАЕС. Жителі цього регіону потребують регулярних медичних оглядів, адже їхнє здоров’я особливо вразливе.
Також Роман Буковський активно веде свою Facebook-сторінку: публікує дописи про свої візити до дитячих будинків, регіональних підприємств, місцевих концертів. Це типові агітаційні заходи, однак завдяки їм кандидат в депутати може познайомитися з жителями найвіддаленіших селищ округу.

Перейдімо до наступного лідера у 96-му окрузі, Ольги Василевської-Смаглюк. Побудову кар’єри в політиці вдало поєднує з роботою спеціальним кореспондентом каналу 1+1. Зважаючи на те, що вона 15 років розслідувала гучні корупційні справи, програма Василевської-Смаглюк націлена на протидію корупції, внесення змін до Закону України про Антимонопольний комітет тощо. Однак, що саме кандидатка обіцяє мешканцям Вишгородського, Іванківського, Бородянського та Поліського районів поки що не зовсім зрозуміло. Адже на її особистому сайті викладено лише 5 пунктів програми, а детальні пункти щодо містечок і селищ регіону вона лише нещодавно почала публікувати на Facebook-сторінці.

Отож кандидатці від команди Володимира Зеленського потрібно краще познайомитися зі своїми виборцями та їхніми проблемами.
У програми Ярослава Москаленка є суттєва перевага: він добре знає проблеми свого округу та аудиторію, яка безпосередньо піде голосувати на парламентські вибори (тому й обіцяє виборцям добудувати трасу “Київ-Іванків-Овруч”, зробити освітлення у населених пунктах тощо).
Заяви пана Ярослава дуже загальні і популістські: “Це країна, де немає олігархів. У цій країні кожен зможе відкрити бізнес, який не забиратимуть. У цій країні пенсіонер житиме, а не виживатиме. Тут держава працюватиме для людей – всіх і кожного громадянина”. Хтось іще вірить таким висловлюванням? Особливо обіцянці “ми маємо передусім побудувати Європу в Україні — європейські зарплати, європейські дороги, європейська якість товарів і послуг”... Не пояснює Москаленко і те, як розуміє поняття “достойне життя”, забезпечення якого вважає головним завданням парламенту.

Передвиборча програма колишнього регіонала Ярослава Москаленка, нині самовисуванця, нечітка та містить дуже мало конкретних формулювань. Він говорить і про місцеве самоврядування, і про науку, культуру, екологію, зокрема про кошти на будівництво ЦСВЯП. Однак охопити все неможливо. Варто починати з розв'язання конкретних місцевих проблем.

10318

ТОП-3 напитка, которые разрушают твой мозг

Наконец-то стало точно известно, какие именно напитки неблаготворно влияют на человеческий организм. Они ускоряют процесс дегенерации, а также негативно влияют на память. Однако, ух употребляют

6505

Аналитик: каждый украинец, принявший участие в праздновании 9 Мая на Красной площади, должен быть осужден за госизмену

Каждый гражданин Украины, вне зависимости от национальности, пола, вероисповедания, социального статуса и политической принадлежности, каждый, кто примет участие в праздновании Дня Победы во Второй

Последние новости«Он ради хайпа нагадил себе на голову и улыбается»: депутат Госдумы раскритиковал клип Киркорова, где он снялся с обнаженными монашками

Запах любимого человека – лучшее средство от бессонницы

Назван «золотой» напиток, укрепляющий иммунитет и замедляющий процессы старения организма

В Эстонии не исключают вероятности визита Путина на финно-венгерский конгресс

«Украина потеряла контроль над двумя опорными пунктами»: в ВР потребовали срочного отчета по ситуации на Донбассе

«Борьба за власть любой ценой для кучки преступников»: сбежавший Янукович в годовщину расстрелов на Майдане дал о себе знать

«Это только очень слабое предостережение»: российский политолог прокомментировал наступление РФ на Донбассе

Суд Гааги наказал РФ из-за ЮКОСа на 50 млрд. евро: подробности

«Каждая женщина должна сделать это, хотя бы раз в жизни!»: Анфиса Чехова сделала невероятное

На Аллу Пугачеву подали в суд. За что придется поплатиться примадонне?

«Она пьяная там все время»: Дана Борисова обвинила Анастасию Волочкову в алкогольной зависимости

Госдума ополчилась на Киркорова за его новый клип с монашками

«Ну послушайте, почему бы мне и не поболеть немножко»: Дмитрий Дибров рассказал о своем состоянии после приступа

«Стая психичек…»: новая жена Евгения Петросяна Татьяна Брухунова разразилась гневом в адрес журналистов

Киев посетит миссия МВФ: стало известно о целях

Дмитрия Диброва от приступа спасал Леонид Якубович

В Украине детей не будут принимать в детские дома: подробности инициативы

Нардеп: на фронте сейчас очень не хватает Сивохо. Он бы мог десантироваться в ОРДЛО и представить оккупантам платформу примирения

Эксперт-международник: Россия готовится к новому этапу агрессии против Украины

«Покорить Украину до 9 мая»: журналист раскрыл роковую цель наступления РФ на Донбассе

«Я стояла на коленях»: Алла Пугачева рассказала, как пыталась не пустить Максима Галкина за границу из-за коронавируса

«Надавить на Дебальцевскую рану»: Зеленский прокомментировал атаку боевиков на Донбассе

Политолог: это не символизм к 6 годовщине начала украино-российской войны – в Кремле созрел новый план

Ольга Сумская призналась, что не спит со своим супругом Виталием Борисюком

«Делай выбор»: Поклонская предложила Зеленскому определиться, кто он - слуга Бандеры или народа

Вращение вокруг объекта: ученые зафиксировали странные движения газа в космосе

«Никто никого не спасал»: Якубович прокомментировал госпитализацию Диброва

«Взялась махать каким-то нижним бельем, как раз за несколько минут до…»: Елена Мозговая прокомментировала скандал с участием ее супруга Дэвида Аксельрода

Ускорить обмен веществ: диетологи назвали три самых эффективных способа похудения

Блюдо дня: жаркое из говядины с грибами

Показать больше