Мартен Фуркад досрочно выиграл общий зачет Кубка мира - Replyua.net


Мартен Фуркад досрочно выиграл общий зачет Кубка мира

Мартен Фуркад досрочно выиграл общий зачет Кубка мира
Мартен Фуркад, лучший биатлонист планеты, в очередной раз, уже седьмой по счету, стал обладателем большого Хрустального глобуса. Как передает replyua.net, он одержал досрочную победу в общем зачете и установил абсолютный рекорд – прежде еще никому из биатлонистов не удавалось завоевать семь больших Хрустальных глобусов.

Накануне Мартен праздновал очередную победу в спринте, который завершился в российской Тюмени в рамках последнего в этом сезоне этапа Кубка мира. Француз пришел к финишу первым, обогнав ближайшего соперника на полминуты. Также Мартен стал обладателем и малого Хрустального глобуса в спринтерском зачете, опередив всего на два балла норвежца Йоханнеса Бе.

К сожалению, Бе не справился с волнением и допустил два промаха, лишив себя шансов на борьбу за победу в общих зачетах. Впереди у мужчин еще две гонки в Тюмени, однако Бе не сумеет приблизиться к Фуркаду. Украинские биатлонисты в Тюмень не приехали из-за бойкота.

Последние новости



Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені