Бабченко: Росія як імперія обов’язково припинить своє існування - Replyua.net


Бабченко: Росія як імперія обов’язково припинить своє існування

Бабченко: Росія як імперія обов’язково припинить своє існування
Існування Росії як імперії може припинитися вже через декілька десятків років. Як передає replyua.net з посиланням на «Новое время», таку точку зору оприлюднив відомий російський журналіст та політичний мігрант Аркадій Бабченко.

«Я думаю, що як імперія Росія неодмінно закінчиться, однак поштовхом для цього, скоріше за все, стануть природні причини. Початком процесу розпаду став 1917 рік, продовження відбулося у 1991-му, а на його завершення варто чекати, напевно, через декілька десятків років. В даний час вартість одного барелю нафти складає 50 доларів, і це дає можливість Росії існувати, навіть якщо не зовсім комфортно», - сказав в інтерв'ю ЗМІ Бабченко. При цьому він висловив переконання у тому, що РФ неодмінно вдасться «вилікувати» від вдаваної величі, однак цей процес виявиться болючим.

«Ще ніхто не придумав щеплення від величі, проте лікування у цієї хвороби все ж є. Свого часу від величі лікували Японію, Німеччину та навіть Китай. Росію також можна буде вилікувати, хоча цей процес, звичайно, буде болючим», - підкреслив Бабченко. Зазначимо, що близько тижня тому журналіст стверджував, що Росію може спіткати така ж доля, як і окуповані території Донбасу, а «збройні гопники» у майбутньому стануть правлячою силою.

Последние новости



Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені

Українці підтримали оригінальний збір коштів для ЗСУ: Кіркоров у ролі мотивації