На Донбасі бойовики використовують новий вид зброї – штаб АТО - Replyua.net


На Донбасі бойовики використовують новий вид зброї – штаб АТО

На Донбасі бойовики використовують новий вид зброї – штаб АТО
На Донбасі зафіксовано застосування нового виду озброєнь. Як інформує replyua.net, в штабі АТО прогнозують, що обстріли з невеликих систем залпового вогню будуть здійснюватися проти українських військовослужбовців все частіше. Противник отримав нову зброю і переконався у її можливостях .

Зафіксований обстріл з нового озброєння відбувся 20 липня біля населеного пункту Красногорівка. Це невелика установка реактивного залпового вогню, яку можна перевозити. Її можна швидко перевезти з місця на місце і непомітно сховати. За один залп система може здійснити до чотирьох пострілів. Можна сказати, що це модернізована мобільна система «Град-П», але на відміну від «Партизана», який може здійснювати одиночні постріли, нова система має 4 стовбури, тому за один раз може випустити до чотирьох ракет. Розробили нове озброєння в Луганську.

23-24 липня пройшли в зоні АТО досить спокійно,. Це пов'язують з візитом на Донбас спецпредставника США і переговорами лідерів «нормандської четвірки». Перед цим на Донбасі відбулася значна ескалація. Лише протягом двох днів, 19 і 20 липня, загинули 8 українських військовослужбовців, один потрапив в полон, більше десяти отримали поранення.

Последние новости



Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені

Українці підтримали оригінальний збір коштів для ЗСУ: Кіркоров у ролі мотивації