Кримський Бандерівець: окупанти планують заселити Крим росіянами - Replyua.net


Кримський Бандерівець: окупанти планують заселити Крим росіянами

Кримський Бандерівець: окупанти планують заселити Крим росіянами
Як інформує replyua.net, ситуація в окупованому Криму продовжує загострюватись. Про чергові ініціативи окупаційної «влади» Криму та Севастополя розповів у своєму щоденному дайджесті блогер Кримський Бандерівець, - відповідний допис оглядач розмістив на власній сторінці в соціальній мережі.

Так, за словами блогера, нарешті відкрився секрет появи нового «генерального плану» в Севастополі, який викликає бурхливі протести вже кілька місяців поспіль. Справа в тому, що знесення приватного житла потрібне для того, щоб розмістити там багатоповерхівки. У новозбудоване житло заселять росіян. Місяцевих, відповідно, «виставлять на мороз».

Крім Севастополя, потерпати буде і Сімферополь. У столиці окупованого Криму місцеві «власті» також збираються зносити будинки та забирати землю. Тим, хто не згодний із беззаконням, влаштованим окупантами, погрожують розправою. Як розповіла одна з громадських активісток, їй телефонували депутати місцевої ради і радили «закрити рот». Тим часом, окупанти «розчищають дорогу» для забудовників, тісно пов’язаних з так званим Гобліном (очільник окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксенов – ред.), - зауважує блогер.

Последние новости



Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені

Українці підтримали оригінальний збір коштів для ЗСУ: Кіркоров у ролі мотивації