Трамп – Терезе Мэй: встреча с Путиным была грандиозной - Replyua.net


Трамп – Терезе Мэй: встреча с Путиным была грандиозной

Трамп – Терезе Мэй: встреча с Путиным была грандиозной
Дональд Трамп, президент Соединенных Штатов, на полях саммита «Большой двадцатки», во время разговора с Терезой Мэй, британским премьером, заявил о том, что вчерашняя встреча с Владимиром Путиным была «грандиозной».

Как информирует replyua.net со ссылкой на AFP, ранее президент США на своей странице в Твиттере прокомментировал и первый день саммита, отметив, что для него он был «изумительным». Встреча президентов США и Россия была совсем не такой, как планировали в Кремле и Белом доме. В Вашингтоне уверяли, что она продлится около часа, в Кремле настаивали на том, что Путин и Трамп будут говорить ровно час, однако в итоге общение растянулось на 2 часа 20 минут.

Примечательно и то, что Мелания Трамп, первая леди США, пытался войти в зал переговоров, чтобы напомнить супругу, что он может опоздать на другие встречи, однако в зал ее не пропустили. Об этом рассказал Рекс Тиллерсон, госсекретарь США. На встрече присутствовал он, а также Сергей Лавров и два переводчика.

Последние новости



Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені

Українці підтримали оригінальний збір коштів для ЗСУ: Кіркоров у ролі мотивації