У суді заборонили перевірку декларації Ляшка - Replyua.net


У суді заборонили перевірку декларації Ляшка

У суді заборонили перевірку декларації Ляшка
Рішенням Печерського районного суду столиці було відмовлено представникам Генеральної прокуратури України у проханні надати дозвіл на позапланову перевірку даних про сплату податків та зборів в е-декларації народного депутата та лідера Радикальної партії Олега Ляшка за минулий рік, інформує replyua.net з посиланням на Корреспондент.net.

У ГПУ зазначали раніше, що в січні нинішнього року проти Ляшка завели кримінальну справу. Нардепа запідозрили в ухиленні від сплати податків. Відповідно до декларації Ляшка за 2015 рік, яку він подав до НАЗК, політик заявив , що він володіє 890 тисячами гривень, 740 тисячами доларів та 90 тисячами євро. Однак інформація про доходи від податкових агентів з 1998 року по 2015 рік свідчить про те, що дохід Ляшка становить 3,3 мільйони гривень і нардеп сплатив 398,3 тисяч гривень податків.

Представники Генпрокуратури відмітили, що в лютому 2017 року у суді було погоджено проведення перевірки доходів Ляшка, однак тоді вона не включала в себе дані за 2016 рік. Саме тому слідчі вважають, що є підстави, які свідчать про те, що Олег Ляшко порушив податкове законодавство.

Последние новости



Почему корпоративный английский повышает продуктивность команды

Wi-Fi-роутеры: скорость, покрытие и стабильность для дома, квартиры и офиса

Ноутбуки: як звузити вибір за 10 хвилин — практичний чеклист від Алло

Експерти Алло про колонки Xiaomi: які функції та моделі заслуговують на увагу

Казахстанские правоохранители разгромили финансовую ОПГ украинцев Вадима Гордиевского, Ларисы Ивченко и Алены Суворовой

Как уличные камеры видеонаблюдения с умными функциями меняют безопасность в 2025 году

Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт