Психолог: Путін вже не альфа-самець - Replyua.net


Психолог: Путін вже не альфа-самець

Психолог: Путін вже не альфа-самець
Психолог Валентин Кім у власному блозі на сайті «ТСН» проаналізував вчорашню «пряму лінію» російського президента Володимира Путіна з точки зору вербальних та невербальних знаків, - про це інформує replyua.net.

Так, психолог помітив у поведінці російського президента кілька «маркерів» - зокрема, нові жести, скупість міміки, дистанціювання від проблем тощо. Всі вони свідчать про те, що відчуття самого себе у Путіна змінюється – господар Кремля посилює свою оборону. Рівень недовіри до оточуючих у нього явно підвищився, що виглядає доволі дивно: йдеться ж не про незручний закордонний візит, де його припирають до стінки противники, чи інтерв’ю західним журналістам, а про доволі комфортне спілкування з власним населенням шляхом відповіді на заздалегідь підготовані питання.

Також Путін перебирає на себе образ жертви – мовляв, якби не Крим, у Вашингтоні вигадали б що-небудь інше. Тобто, можна плювати на всі зобов’язання – все-одно США каратимуть, бо заздрять. Загалом російський президент вже не справляє враження альфа-самця – від колишньої впевненості не залишилось і сліду. Зараз Путін готується до великих неприємностей і на підсвідомому рівні це видає, - підсумовує психолог.

Последние новости



Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені

Українці підтримали оригінальний збір коштів для ЗСУ: Кіркоров у ролі мотивації