Матіос розповів, чому Путін почав війну в Україні - Replyua.net


Матіос розповів, чому Путін почав війну в Україні

Матіос розповів, чому Путін почав війну в Україні
Під час розмови з журналістами «РБК-Україна» Анатолій Матіос, який займає посаду головного військового прокурора України, заявив, що Росія, розпочавши війну в Україні, жодних підстав робити цього не було, однак лист з відповідним проханням на адресу глави Кремля Володимира Путіна надіслав колишній президент України-втікач Віктор Янукович. Про це інформує replyua.net. Високопосадовець зауважив, що це звернення Януковича Москва сприйняла як прохання легітимного глави держави, незважаючи на те, що він уже не був таким і його звинувачували у зраді державних інтересів.

Матіос додав також, що без зазначеного листа Росія ніяк не змогла б виправдати своє вторгнення в Україну і окупацію її окремих територій. «Це було б витлумачено як пряма агресія Російської Федерації. А це вже інші наслідки і не лише санкції», - резюмував головний військовий прокурор.

Раніше в інтерв'ю одному з видань російський письменник Віктор Єрофеєв заявив, що агресивна військова агресія Кремля в Україні завершиться лише після того, як чинний російський президент Володимир Путін піде із займаної посади.

Последние новости



Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені

Українці підтримали оригінальний збір коштів для ЗСУ: Кіркоров у ролі мотивації