У G7 назвали єдиний спосіб врегулювання ситуації на Донбасі
Вищі чини Великобританії, Сполучених Штатів Америки, Канади, Франції, Італії, Німеччини та Японії під час засідання «Великої сімки» назвали єдиний, на їх думку,спосіб стабілізувати ситуацію на українському Донбасі, інформує replyua.net з посиланням на Уніан.
Лідери «Великої сімки» вважають, що цього можна досягти виключно повним виконанням всіма сторонами Мінських домовленостей. У висновку об’єднання зазначається, що вони підтримують зусилля «нормандської групи» та роботу ОБСЄ, що в свою чергу заявляє про налаштованість на деескалацію конфлікту.
Слід нагадати, що французький президент Еммануель Макрон повідомив, що він виступає за якомога швидше проведення засідання нормандської четвірки для обговорення українського питання та обстоювання інтересів якомога швидшої стабілізації конфлікту на Донбасі, не надаючи Росії при цьому жодних поступок. Крім того, у G7 заявили про готовність за необхідності посилити тиск на Росію у вигляді запровадження нової хвилі економічних санкцій, якщо та не буде рухатись в напрямку реалізації Мінських домовленостей.