
Керівник українського уряду Володимир Гройсман назвав, що має на меті запропонована урядом земельна реформа, повідомляє replyua.net з посиланням на Укрінформ.
Прем’єр-міністр заявив, що ключовою метою земельної реформи, робота над якої нині продовжується в Кабінеті міністрів, залишається можливість розвитку сільської інфраструктури, створення фермерських господарств, які будуть здатні виробляти та пропонувати для українського ринку якісні продукти. Таку позицію прем’єр висловив під час телевізійного ефіру на каналі «112 Україна» ввечері 12 травня.
Гройсман заперечив, що уряд за те, щоб земля продавалась іноземним громадянам або великим агрохолдингам та впевнено заявив, що власниками української землі мають фізичні особи, які матимуть можливість продавати землю один одному для створення фермерських господарств. Таким чином, наголосив Гройсман, можна буде не тільки отримати якісний продукт з українського села, а й забезпечити жителів сіл роботою, що в свою чергу сприятиме облаштуванню населених пунктів «нормальним дозвіллям, нормальним клубом та лікарським пунктом».