
Міністерство оборони Російської Федерації заявило про авіацію на військовому параді в Москві, якої насправді не було, інформує replyua.net з посиланням на ВВС.
На сторінці відомства в соціальній мережі Твітер було опубліковано повідомлення, в якому зазначалося, що сьогодні, 9 травня, над Красною площею в рамках столичного військового параду пролетіли винищувачі. У твіті також містився відповідний фотознімок. Запис опублікували о 12 годині за московським часом, але за актуальною на той момент інформацією, сили авіації під час дійства в центрі Москви не були використані через особливості погодних умов в цьому році. Також сьогодні в місті було весь час хмарно в той час, як на опублікованій фотографії зображено чисте ясне блакитне небо. Точної інформації, коли цей знімок зробили, немає. Його не можна виявити за пошуком в Інтернеті, тому можна думати, що фотографія раніше не була ніде опублікована.
Згодом після 14 години відповідний запис на офіційній сторінці Міноборони РФ видалили. Представництво міністерства оборони Росії не надало жодних коментарів з цього приводу.