Путін заявив, в чому ще винна Україна - Replyua.net


Путін заявив, в чому ще винна Україна

Путін заявив, в чому ще винна Україна
Російський президент Володимир Путін побачив в Україні чергову нову загрозу, інформує replyua.net з посиланням на Радіо Максимум.

Путін заявив, що останнім часом в Російській Федерації стало більше неповнолітніх наркоманів. Загалом мова йде про збільшення числа наркозалежних серед неповнолітніх осіб на 60 %. Причиною для цього, за словами російського президента, є той факт, що в країні збільшився обіг синтетичних наркотиків, винуватцем чого і є Україна. Путін зазначив, що Україна є одним із основних постачальників наркотичних речовин на територію Російської Федерації. Також глава РФ заявив, що наркотики до Росії постачають з Азії та Європи.

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація, що в Росії можуть підвищити тарифи через те, що Кремль виявив бажання забезпечувати окуповані райони Луганщини електроенергією. Остаточно питання можливості підвищення тарифів для споживачів в Росії винесуть на обговорення 30 квітня. Рішення української влади припинити електропостачання на територію Луганської області було прийнято в зв’язку з тим,що за останні декілька років, поки триває АТО, регіон заборгував Києву за надані послуги більше 5 мільярдів гривень.

Последние новости



Почему корпоративный английский повышает продуктивность команды

Wi-Fi-роутеры: скорость, покрытие и стабильность для дома, квартиры и офиса

Ноутбуки: як звузити вибір за 10 хвилин — практичний чеклист від Алло

Експерти Алло про колонки Xiaomi: які функції та моделі заслуговують на увагу

Казахстанские правоохранители разгромили финансовую ОПГ украинцев Вадима Гордиевского, Ларисы Ивченко и Алены Суворовой

Как уличные камеры видеонаблюдения с умными функциями меняют безопасность в 2025 году

Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт