Роман Скрипін: Шабунін сам називає себе антикорупціонером, який займається підприємницькою діяльністю - Replyua.net


Роман Скрипін: Шабунін сам називає себе антикорупціонером, який займається підприємницькою діяльністю

Роман Скрипін: Шабунін сам називає себе антикорупціонером, який займається підприємницькою діяльністю
Відомий український журналіст Роман Скрипін в ефірі одного з українських телеканалів висловив думку, що перед тим, ніж прийти працювати на державну службу кожен українець має повністю задекларувати свої статки. В той же час Скрипін зауважив, що досить дивною виглядає діяльність антикорупціонера Віталія Шабуніна, який за минулий рік своєю антикорупційною діяльністю, які він сам називає підприємницька діяльність, заробив майже 600 тисяч гривень.

За словами Романа Скрипіна, Шабунін не терпить ніякої критики, забуваючи, що в суспільстві окрім його думки можуть бути якісь інші думки. Демократія полягає в обговоренні, а коли Шабунін йде на зустріч з президентом і говорить, що закони щодо е-декларування подібні до законів, які були прийняті при Януковичі 16 січня, то це явна маніпуляція і пересмикування.

«Шабуніну треба мати дистикули, а не просто акторські здібності, щоб ходити по ток-шоу і розповідати, який він кришталево чистий. Перша берехня Шабуніна, що в США неприбуткові організації не подають електронні декларації. Якщо вони неприбуткові це ще не означає, що вони не звітують, вони звітують і тим самим доводять, що вони неприбуткові», – зазначив Скрипін.

Последние новости



Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені