Експерт спрогнозував подальшу політичну ситуацію після арешту Насірова - Replyua.net


Експерт спрогнозував подальшу політичну ситуацію після арешту Насірова

Експерт спрогнозував подальшу політичну ситуацію після арешту Насірова
Подальша політична ситуація в країні залежить від того, чи почнуться після Насірова арешти інших політиків і чиновників. Як передає replyua.net, про це в інтерв'ю одному з українських видань сказав директор центру соціологічних досліджень «Український барометр» Віктор Небоженко.

«Тут не важливо, вдалося заарештувати Насірова чи ні, важливо те, що почався процес стихійної боротьби влади за ринок корупційних послуг, який постійно звужується і дуже малий. Звідси така лють за право обкрадати і експлуатувати українців. Від влади ніхто такого не очікував: Насіров - людина, яка сиділа на фінансових потоках податкової раптом виявляється підозрюваною у розкраданні трьох мільярдів гривень », - заявив Небоженко. Він вважає, що процес боротьби влади за ринок корупційних послуг запустили колишній народний депутат Олександр Онищенко та президент Петро Порошенко.

«Цією ночі двоє людей не будуть спати: Онищенко в Лондоні і Порошенко в Києві. Один буде пити віскі, а інший ковтати таблетки. Важливим є те, що вони обоє запустили процес, результат якого ніхто не бачить. Адже Насірову пред'явили саме рішення проблем Онищенка, що неможливо було б без згоди того ж самого Порошенка. Адже коли Онищенко розповідав нам про те, що він збирається підкуповувати депутатів Верховної Ради, він не приховував того, що умовою такої співпраці з президентом буде рішення податкових проблем. Вони щасливо зважилися, і раптом дії Насірова по відношенню до Онищенка виявилися злочином проти нього самого », - зазначив він.

Последние новости



Ноутбуки: як звузити вибір за 10 хвилин — практичний чеклист від Алло

Експерти Алло про колонки Xiaomi: які функції та моделі заслуговують на увагу

Казахстанские правоохранители разгромили финансовую ОПГ украинцев Вадима Гордиевского, Ларисы Ивченко и Алены Суворовой

Как уличные камеры видеонаблюдения с умными функциями меняют безопасность в 2025 году

Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик