
Терористи самопроголошеної «ДНР» під страхом «покарання» звозили людей на мітинг «на підтримку націоналізації» «Єнакіївського металургійного заводу» в окупованому місті. Як передає replyua.net, про це на власній сторінці в Facebook розповів Єнакіївський лікар і блогер Олександр Чернов.
«Серед максимум 2500 рив мітингувальників, левова частина - ЖЕКівці, торгаші, пенсіонери. Було також біля сотні представників організації «Молода Республіка», особливо заляканими булли викладачі і працівники виконкому! При тому, що тих же викладачів відучора активно зганяли під страхом «покарання». Заводчан, навіть відомої серед них «активістки» практично не було! Так само, як і будь-кого з керівництва підприємства!» - зазначив Чернов. За його словами, єдиний працівник заводу, який виступив, «благав» не знімати його на камеру.
«Ковшовий конверторного цеху ЄМЗ Едуард Задіракін – за словами його колишніх колег уже кілька місяців, як на ЄМЗ, в усякому разі, «в штаті»- не працює. Можливо, «в підряді»?» - пише Чернов. Привезених з Донецька «активістів» незаконної організації «Донецька Республіка» було максимум 150 осіб, стверджує лікар. Решта 2300 - місцеві сепаратисти, додає він.