Історик: в Україні почали цькувати чергового реформатора - Replyua.net


Історик: в Україні почали цькувати чергового реформатора

Історик: в Україні почали цькувати чергового реформатора
Історик та публіцист Олег Панфілов на власній сторінці в Фейсбук відреагував на широку інформаційну кампанію, яка розгорнулась останнім часом в українському сегменті соціальних мереж, - про це інформує replyua.net.

Так, Панфілов зауважує, що цього разу псевдо-патріоти накинулись на чергового «іноземця» у владних коридорах - виконувача обов’язки очільника Міністерства охорони здоров’я Уляну Супрун. Інформаційна кампанія така ж, як і щодо інших реформаторів-варягів – нахабна, хамська, з поливанням брудом кожного, хто має сміливість не погодитись зі словами «критики». Загалом, це ще раз свідчить про те, що українці – великі фахівці щодо теоретичної частини реформ, а от з практикою реформування чомусь «ніяк», - підсумовує Панфілов.

Нагадуємо, що вже майже тиждень триває широка інформаційна кампанія щодо критики і навіть цькування нової команди МОЗ України. Зокрема, їм закидають затягування у проведенні низки тендерів щодо придбання медичних препаратів. Апарат Міністерства, у свою чергу, пояснює, що затримки були пов’язані з тим, що вся процедура закупівлі ліків відтепер передана до міжнародних організацій – на думку МОЗ, це надасть цьому процесу більше прозорості.

Последние новости



Как уличные камеры видеонаблюдения с умными функциями меняют безопасность в 2025 году

Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"