Як змусити Угорщину сприймати нас з повагою?


Як змусити Угорщину сприймати нас з повагою?

Як змусити Угорщину сприймати нас з повагою?
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба 9 жовтня заявив, що уряд готує відповідь на зміцнення співпраці Угорщини та Росії на тлі збереження агресії Москви на південному сході України. Чому цю відповідь не можна було дати раніше і попередити тим самим сепаратну угоду Будапешта з Москвою?

Україну і Угорщину тепер не пов'язує труба: «віртуальний реверс», за яким Київ купував газ у Будапешта, припинився на початку жовтня. Це сталося завдяки підписаній угорською стороною угоди з «Газпромом» на постачання газу в обхід України. Тепер ніщо не стримує Київ від асиметричної відповіді Будапешту. Україна довго терпіла посилення присутності Угорщини на Закарпатті заради зміцнення двостороннього співробітництва, європейської та євроатлантичної інтеграції.

Перший удар по добросусідству було завдано в 2017 році, коли Будапешт підіграв Москві і заблокував українську участь в Комісії Україна-НАТО у відповідь на приїняття закону «Про освіту», який нібито обмежував права угорської меншини. До речi, її представники відчувають себе в Україні як вдома, оскільки ніхто, наприклад, не перешкоджав угорцям, якi проживають в нашій країні, отримувати угорські паспорти на протязі всіх років незалежності.

Але навіть після першого удару по двостороннім відносинам з боку Угорщини Україна не стала жорстко відповідати, незважаючи на голоси окремих українських патріотів, якi ще в 2017 році закликали не допустити «другого Донбасу» на Закарпатті.

Така безхребетнiсть призвела до того, що вже в 2020 році угорські депутати Сюртовскої територіальної громади Закарпатської області відкрито почали виконувати угорський національний гімн (замість українського) під час прийняття присяги, мабуть маючи намір служити Угорській, а не Українській державі. Тоді це викликало обурення МЗС України (i лише на словах), але знову ж таки не призвело до жодних конкретних дій.
Тепер прийшов час конкретних дій. Угорщина фактично веде проти нас таку ж гібридну війну, як і Росія: роздає нашим громадянам свої паспорти, заважає вчити українських громадян на українській мові (по закону «Про освіту»), фінансує проугорські організації в Україні, намагається впливати на підсумки виборів в Закарпатській області, підриває нашу енергетичну безпеку. Неважко припустити, що в разі нової кризи влади у Києві Будапешт спробує під приводом захисту «своїх громадян» (як це робить Росія) розширити свою зону впливу на Закарпатті.

Якщо Банкова не хоче допустити чергової втрати українських земель, треба діяти жорстко. Угорщина більше не союзник України, тому і діяти по відношенню до її впливу в Україні потрібно відповідними методами.

Наприклад, обмежити діяльність дипломатичних установ Угорщини в Закарпатській області так само, як Україна «заморозила» дипломатичні відносини з Росією, у якій зараз немає посла у Києві. Необхідно скоротити до мінімуму число консульських установ Угорщини в Україні, а головне - ліквідувати їх на Закарпатті (в Берегово та Ужгороді), оскільки вони роздачею паспортів підривають національну безпеку України.
Варто окремо зайнятися угорськими національними організаціями, які здійснюють таку ж деструктивну діяльність, як і їхні російські колеги в Україні, змусити їх звітувати по всім фінансам, які вони отримують з-за кордону. Якщо не зробити цього зараз, незабаром ми отримаємо новий Донбас, але вже на західних кордонах країни. Адже і з Росією до 2014 року все починалося з «захисту інтересів співвітчизників» і з «прагматичного економічного підходу». Не можна давати угорцям відчувати себе безкарно, коли руйнується єдина стіна союзників України. Тільки після жорстких заходів у відповідь Будапешт, нарешті, стане сприймати Україну з повагою.

Курс доллара в обменниках шокировал украинцев

Прогноз многих экспертов о росте курса доллара начинает сбываться . Как передает Replyua.net, ранее Нацбанк Украины установил на 30 ноября курс американской валюты. Сегодня он составляет 27,17

«Это так некрасиво, прекратите безумие»: известный психолог нарвалась на шквал критики после странного поста о покойном Градском

Известный психолог Вероника Степанова опубликовала странный пост в своём телеграм-канале. Как передает Replyua.net, она резко высказалась о покойном Александре Градском. При этом подписчики обратили

«Была большая пьянка, я полтора часа сидел на полу»: Градский рассказал, как спас Пугачёву от смерти

Телеведущий Андрей Малахов посвятил свою последнюю программу Александру Градскому, который скончался 28 ноября. По информации Replyua.net, Малахов рассказал, что много лет назад Градский спас от

Последние новостиВ Украине снова дорожает сахар: как это связано с газом?

Лучший продукт для похудения: диетолог перечислила уникальные свойства творога

«Проспал свой самолёт и не выходил из пьяного угара»: Галкин рассказал о забавном инциденте с Басковым

«Украина наша, и народ наш»: Лукашенко заявил о позиции Минска в отношении Москвы и Киева

«Это абсолютно не серьёзно и полная чепуха»: Азаров прокомментировал заявление Зеленского о госперевороте

«Он на это согласился»: журналист рассказал о роковой ошибке Градского, стоившей ему жизни

«Совершенно не готова к конфликту»: американский генерал заявил о поражении Украины в войне с Россией

Украинским педагогам повысили зарплату с 1 декабря

Эксперты назвали ТОП-3 самых дорогих городов мира для жизни

Учёные почти разгадали тайну внезапного исчезновения китайской цивилизации

«Колоссальные возможности»: Аксёнов прокомментировал предстоящий визит Лукашенко в Крым

Медики назвали три продукта для снижения риска развития деменции, - вы удивитесь

«Не умеешь пить – не фиг браться»: скандальный Панин прокомментировал очередной пьяный концерт Билана

Лукашенко: «В случае агрессии Украины Минск займёт сторону Москвы»

«Кризис среднего возраста»: Харламов встал на сторону выпивающего Билана

«На него никто не покушается»: сенатор Пушков посоветовал депутатам Рады ввести День украинского борща

Гороскоп на первую неделю декабря для Стрельцов, Козерогов, Водолеев и Рыб

Гороскоп на первую неделю декабря для Львов, Дев, Весов и Скорпионов

Гороскоп на первую неделю декабря для Овнов, Тельцов, Близнецов и Раков

«Дело чести»: политолог заявил, что Ахметов будет мстить Зеленскому