«Мінкульт шанує більшовицький грабунок»: у Польщі розкритикували українську владу через стан костелу у центрі Києва - Replyua.net


«Мінкульт шанує більшовицький грабунок»: у Польщі розкритикували українську владу через стан костелу у центрі Києва

«Мінкульт шанує більшовицький грабунок»: у Польщі розкритикували українську владу через стан костелу у центрі Києва
Офіційна Варшава вчергове вдалася до критики української влади. Цього разу причиною невдоволення виявися стан римо-католицького костелу Святого Миколая, розташованого у самісінькому центрі Києва. Зокрема, посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцький на власній сторінці у Twitter висловив незадоволення тим, що і понині костел продовжує працювати як органний зал «Міністерства культури, ніби вшанування більшовицького грабежу».

«Що ж, у денному світлі видно, що хрести було здерто з веж, а фасад вкрили тріщини. Через 28 років після розпаду Радянського Союзу, храм досі працює як органний зал Міністерства культури, ніби шануючи більшовицький грабунок», - зазначається у пості дипломата.

Не секрет, що вже протягом багатьох років костел Святого Миколая у центрі Києва вже перебуває у незадовільному стані. Так, у 2013 році навколо храму встановили паркан і повісили таблички «Увага – небезпечна зона». Саме тоді на шпилях цієї, без перебільшення, величної, споруди утворилися численні діри. Через них у костел потрапляли атмосферні опади, які завдавали шкоди будівлі і поступово призводили до руйнування пам'ятки архітектури.

Последние новости



Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені

Українці підтримали оригінальний збір коштів для ЗСУ: Кіркоров у ролі мотивації