Прем'єр-міністр Білорусі пояснив, звідки взялися «білоруські» креветки в Росії - Replyua.net


Прем'єр-міністр Білорусі пояснив, звідки взялися «білоруські» креветки в Росії

Прем'єр-міністр Білорусі пояснив, звідки взялися «білоруські» креветки в Росії
Як передає replyua.net, прем'єр-міністр Білорусі Андрій Кобяков в інтерв'ю телеканалу «Мир 24» заступився за «білоруські креветки» і «білоруські яблука», які у величезній кількості надходять на територію РФ після введення нею так званих «продовольчих антисанкцій».

За словами Кобякова, в тому, що Білорусь експортує в Росію в п’ять разів більше яблук, ніж виробляє сама, немає нічого дивного. Не вважає він дивним і той факт, що його країна є постачальником морепродуктів, не маючи виходу до моря.

Кобяков заявив, що у випадку з яблуками йдеться про реекспорт з «несанкціонних» країн. При цьому політик, однак не пояснив, чому вони не здійснюють поставки в Росію безпосередньо.

Що стосується ж креветок прем'єр-міністр визнав, що Білорусія їх не вирощує, проте в ній виробляють їх обробку: очищають, солять і таке інше. В результаті цього у товару змінюється номенклатурний код, продукт починає відповідати правилам економічної політики Митного союзу, і претензій до нього бути вже не може.

Втім, зауважив Кобяков, той факт, що Білорусь зараз поставляє в Росію всі ці товари, є наслідком «рішень російських партнерів». Він додав, що в разі виявлення порушень закону при поставках, «звичайно, потрібно забезпечувати кримінальне переслідування тих осіб, які цією справою займаються».

Последние новости



Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені