Трамп поїде в Мексику - Replyua.net


Трамп поїде в Мексику

Трамп поїде в Мексику
Одіозний кандидат в президенти США від республіканців Дональд Трамп підтвердив, що він відвідає з офіційним візитом діючого президента сусідньої Мексики Пенья Ньєто, - про це replyua.net стало відомо з матеріалів британського інформаційного агентства ВВС.

Так, свого часу мексиканський президент заявляв, що його обов’язком є захист громадян його держави, де б вони не знаходились. Саме тому зараз він хоче провести зустріч, на яку він запросив обох потенційних господарів Білого Дому – і Гіларі Клінтон, і Дональда Трампа. Наразі перша ще не підтвердила своєї участі в заході, проте Трамп на нього погодився. Як стверджують аналітики, це є доволі сміливим кроком для кандидата, який постійно і образливо критикує сусідню державу. Так, Трамп неодноразово зазначав, що Мексика є домівкою ґвалтівників і торговців наркотиками, обіцяв заборонити міграцію з неї та хотів позбавити тих мексиканців, які живуть і працюють в США, можливості пересилати кошти своїм родинам на батьківщину.

Можливо, згода на зустріч викликана загальною зміною риторики республіканського кандидата – після того, як дані соцопитувань показали, що він програє своїй суперниці, Трамп пом’якшив свої заяви щодо меншин в США.

Последние новости



Почему корпоративный английский повышает продуктивность команды

Wi-Fi-роутеры: скорость, покрытие и стабильность для дома, квартиры и офиса

Ноутбуки: як звузити вибір за 10 хвилин — практичний чеклист від Алло

Експерти Алло про колонки Xiaomi: які функції та моделі заслуговують на увагу

Казахстанские правоохранители разгромили финансовую ОПГ украинцев Вадима Гордиевского, Ларисы Ивченко и Алены Суворовой

Как уличные камеры видеонаблюдения с умными функциями меняют безопасность в 2025 году

Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт