У Миколаєві водій BMW вбив 4 людини - Replyua.net


У Миколаєві водій BMW вбив 4 людини

У Миколаєві водій BMW вбив 4 людини
У Миколаєві автомобіль марки BMW-320 вбив чотирьох представників автодорожньої служби, які в той час займалися нанесенням дорожньої розмітки. Про це сьогодні, 15-го вересня, розповідає прес-центр Головного управління Нацполіції на Миколаївщині, передає replyua.net.

Приблизно о 4:55 хвилин за Київським часом у Миколаєві біля перехрестя Центрального проспекту та вулиці Шосейна, водій, який знаходився за кермом автомобіля БМВ, рухаючись в сторону району «Намив», вчинив наїзд на кількох людей, працівників автодорожньої служби, якій на той момент займалися нанесенням дорожніх розміток. В результаті зіткнення несумісні з життям травми отримали 4 людини. Наразі на місці трагедії працює оперативно-слідча група поліції. Вони займаються встановленням причини ДТП, займаються опитуванням ймовірних свідків. Про це зауважили представники поліції.

На даний момент заведено кримінальну справу щодо злочину, який передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 15-ти років. В той самий час представники мас-медіа заявляють, що за непідтвердженими даними водій легковика був у нетверезому стані. Дана інформація наразі перевіряється у поліції Миколаївщини.

Последние новости



Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені