Британія пообіцяла допомагати Україні - Replyua.net


Британія пообіцяла допомагати Україні

Британія пообіцяла допомагати Україні
Президент нашої держави Петро Порошенко провів офіційну зустріч з очільником зовнішньополітичного відомства Великобританії Борисом Джонсоном, - про це replyua.net інформує, послуговуючись матеріалами українського видання «Цензор.Нет».

Так, Порошенко подякував британській стороні за постійну та глибоку підтримку українських реформ і за тиск на Російську Федерацію. Президент відзначив грандіозну роль британських представників у багатьох міжнародних організаціях та спільнотах, таких як Велика Сімка, Північноатлантичний альянс тощо в формуванні їх реакції на посягання на суверенітет та територіальну цілісність України. За словами Порошенка, українська сторона сподівається на розширення співробітництва з Британією у всіх сферах.

Борис Джонсон, у свою чергу, наголосив, що українське питання було, є і залишатиметься пріоритетом зовнішньої політики Англії – і саме тому однією із перших держав, яку Джонсон відвідує у новому статусі, стала саме Україна. Також дипломат назвав агресію щодо нашої держави неприпустимою і пообіцяв, що Британія буде підтримувати санкції проти агресора – Російської Федерації. Також сторони домовились, що Англія продовжить надання нашій державі експертної допомоги у проведенні реформ.

Последние новости



Почему корпоративный английский повышает продуктивность команды

Wi-Fi-роутеры: скорость, покрытие и стабильность для дома, квартиры и офиса

Ноутбуки: як звузити вибір за 10 хвилин — практичний чеклист від Алло

Експерти Алло про колонки Xiaomi: які функції та моделі заслуговують на увагу

Казахстанские правоохранители разгромили финансовую ОПГ украинцев Вадима Гордиевского, Ларисы Ивченко и Алены Суворовой

Как уличные камеры видеонаблюдения с умными функциями меняют безопасность в 2025 году

Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт