Новини з зони АТО за минулу добу (28.10.16) - Replyua.net


Новини з зони АТО за минулу добу (28.10.16)

Новини з зони АТО за минулу добу (28.10.16)
За минулі 24 години в зоні проведення антитерористичної операції загинув один військовослужбовець Збройних сил України. Ще семеро наших захисників отримали поранення. Про це сьогодні, 29-го жовтня, під час чергового брифінгу розповів спікер Міністерства оборони з питань АТО Лисенко Андрій, передає replyua.net.

«Через активну військову агресію з боку проросійських бойовиків, що суперечить досягнутим домовленостям у Мінську, один солдат української армії загинув, та ще семеро наших хлопців отримали поранення різної тяжкості», - повідомив полковник. Проте речник АТО так і не уточнив, де саме Збройні сили України зазнали втрат. За інформацією від Лисенка стало відомо, що з 17 ворожих обстрілі на Луганському напрямку 5 – були з важкого забороненого озброєння. По напрямку до Донецька ситуація була більш спокійною – 4 з 10 обстрілів за минулу добу велись з важкої артилерії.

За словами Лисенка, незмінно важко нашим захисникам на Маріупольському напрямку, де за минулі 24 години терористи 28 разів порушували режим «тиші», 15 разів – з застосуванням важкого озброєння. Тут до позицій сил АТО прилетіло приблизно 400 ворожих мінометних мін різного калібру. Російські найманці продовжують зривати виконання розведення військ.

Последние новости



Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені