Бірюков прокоментував затримання чиновників Міноборони - Replyua.net


Бірюков прокоментував затримання чиновників Міноборони

Бірюков прокоментував затримання чиновників Міноборони
Юрій Бірюков, який є позаштатним радником президента України та помічником глави Міністерства оборони, заявив про власний сумнів відносно наявності достатніх підстав для того, аби висловити підозру детективам НАБУ і прокурорами САП заступнику міністра оборони Ігорю Павловському та директору відділу держзакупівель Міноборони Володимиру Гулевичу у розтраті більше 149 мільйонів гривень державних коштів. Про це інформує replyua.net з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Наскільки мені стало зрозуміло, Гулевича і Павловського поки що повезли на допит, а рішення щодо їхнього арешту буде приймати лише суд. Відверто кажучи, це мене дивує. Складається таке враження, що слідчі НАБУ безпосередньо на сайті ProZorro помітили, що Міністерство оборони здійснило перерахунок коштів за придбане паливо, і це нібито великий злочин», - сказав Бірюков журналістам.

У той же самий час, позаштатний радник президента і помічник міністра оборони закликав до якомога детальнішого вивчення обставин і фактів затримання чиновників Міноборони. «Я думаю, що в цій справі треба розібратися», - сказав він.

Последние новости



Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені