Під час з'їзду БПП питання про нового лідера партії не розглядалося - Replyua.net


Під час з'їзду БПП питання про нового лідера партії не розглядалося

Під час з'їзду БПП питання про нового лідера партії не розглядалося
Під час з’їзду представників «БПП «Солідарність», як і було заплановано, питання обрання нового керівника партії не піднімалося. Про це сьогодні, 29-го жовтня, під час розмови з кореспондентами розповів голова секретаріату політичної сили «Блок Петра Порошенка», депутат Верховної Ради Саврасов Максим, пише українське агентство «Інтерфакс», передає replyua.net.

«Під час сьогоднішнього з’їзду питання обрання нового керівника партії не підіймалося. Обговорення даного питання, скоріше за все, відбудеться під час наступного з’їзду партії», - зазначив він. За його словами, під час обговорення вищезазначеного питання буде орендовано значно більше приміщення, і туди обов’язково запросять представників преси.

Саврасов повідомив, що під час цієї зустрічі з’їзд прийняв важливе рішення щодо участі у виборах до об’єднаних територіальних громад місцевих організацій партії, які мають відбутися 4-го грудня. Як відомо, 29-го жовтня відбувся черговий з’їзд представників «Блока Петра Порошенка», який проходив у закритому форматі. Як повідомлялося, в серпні минулого року під час з’їзду «БПП» керівником політичної сили обрали колишнього лідера партії «УДАР», діючого мера Києва Віталія Кличка.

Последние новости



Факт чи вигадка: 'Інсайдер' дізнався про кримінальне провадження щодо Алієва

Два українські стартапи увійшли до топ-100 технологічних лідерів світу за версією Всесвітнього економічного форуму

Який напій найкраще зволожує організм?

Трамп: США проведут ядерные переговоры с Ираном на следующей неделе после ударов, разрушивших ключевые объекты

Григорій Козловський перезавантажує «Рух»: Новий тренер та «космічна» Академія для майбутніх перемог

Кеды adidas превратят повседневность в приключение

Febspot: Альтернатива YouTube з можливістю заробітку

Які переваги шин Lassa 235/65 R16C для комерційного транспорту?

Кому подойдут часы Apple Watch Ultra

Жизнь на Венере может использовать серную кислоту вместо воды

В Україні відкрито розслідування через смерть журналістки Вікторії Рощиної, яку утримували в російському полоні

Два російські "Шахеди" повернулися на РФ: Повітряні сили ЗСУ розповіли про деталі масованого удару

Нічна атака на Київ: ППО знищила всі дрони противника

«Віна на десятиліття?»: В РНБО оцінили, скільки часу Росія зможе продовжувати війну

Почему чтение книг должно стать частью вашей жизни: 9 веских причин

ЄС може скасувати фіндопомогу для України на 35 млрд євро: чому важливо дотримуватися демократичних стандартів

Криптовалюта стане легальною в Україні вже у 2025 році: Гетманцев назвав терміни

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Собака и кот под одной крышей: как избежать конфликтов и создать гармонию в доме

Вдарив собачку ногою і поплатився: У Києві чоловіка підозрюють у жорстокому поводженні з собакою

Підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон залишили під вартою

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо виплат військовим

Уніфікація тарифів на електроенергію може загрожувати банкрутством великих підприємств, – експерт

ДТЕК інвестував понад 2,3 млрд грн у ремонт теплоелектростанцій перед зимою

Нові подробиці про авіаудар по Харкову: Серед поранених 10-річкий хлопчик

«Фронт як обов'язок»: Горбулін закликає чиновників служити на передовій

Майже 80% Українців підтримують розвиток атомної енергетики та добудову блоків Хмельницької АЕС: сумніви розвіяні

мєров уникнув зустрічі з журналістом-розслідувачем: "страшно розказувати свою версію?"

Ракетний удар по багатоповерхівці в Харкові: є загиблі і поранені