карта сайта

В Росії хочуть знизити шлюбний вік до 14 років, а багатодітні сім'ї виселити за 250 км подалі від міст

В Росії хочуть знизити шлюбний вік до 14 років, а багатодітні сім'ї виселити за 250 км подалі від міст
Сьогодні в Громадській палаті РФ протоієрей Всеволод Чаплін представив пропозиції до демографічної доктрині Росії, згідно з якими шлюбний вік в країні пропонується знизити до 14 років для дівчаток, і до 16 – для хлопчиків. І це ще не все, передає replyua.net.

Демографічні інтереси Росії, як абсолютний патріотичний пріоритет повинні переважати над всіма іншими, і особливо над свободами і правами особистості та іншою загальнолюдською лабудою.

«Аборти, розпуста і подружні зради» повинні піддаватися загальному остракізму, а в деяких випадках і бути причиною поразки в майнових правах. «Правильні» ж багатодітні сім'ї повинні залишити великі міста, як головні розсадники гріха й пороку і селитися в сільських поселеннях, виділених їм державою в 50-250-кілометровій зоні від цивілізації. Думаєте, це такий жарт гумору? Або, навпаки, сценарій фільму-антиутопії? Ось і ні! Це «Базові ідеї і конкретні пропозиції до нової демографічної доктрині Росії», підготовлені нещодавно створеним співтовариством «Російська місія» і представлені від його імені в Громадській палаті Всеволодом Чапліним.

На їх основі, підкреслюється в документі, в царині демографії в країні в найближчі роки повинна відбутися «справжня революція», або «контрреволюція» - кому як більше подобається. Серед найяскравіших революційних заходів особливо вражає уяву зниження віку наречених до 14 років. Така ініціатива поєднується з підвищенням відповідальності обох батьків за сім'ю та виховання дітей. Аж до встановлення поняття «винна сторона при розлученні» для викритих у подружній невірності і позбавленні прав на спільно нажите майно однієї з тих, хто розлучається. Можуть забрати майно і в тієї сторони, «яка здійснила дії, небезпечні для життя і здоров'я» інших членів сім'ї. Цікаво, чи підпадає під це визначення «щелбан», відпущений в школі 16-річним чоловіком його 14-річній, але вже глибоко вагітній дружині?

До слова сказати, істотна частина нового загону чоловіків просто приречена на подібні юнацькі дурощі: щоб обламати кайф педофілам, мудрі розробники «Базових ідей» хочуть заборонити чоловікам бути старше дружин-чотирнадцятіліток більш ніж на 15 років.

Не забута і сама школа. Мало того, що звідти очікувано пропонується вилучити всі курси «планування сім'ї» та теми контрацепції, замінивши їх на розповіді про шкоду позашлюбних зв'язків, а головне, про те, що «єдиною нормальною моделлю сім'ї є багатодітна». «Усі твердження, в тому числі в мистецтві, демонструють протилежне, - йдеться в документі, - повинні або отримувати негативну оцінку, або їх потрібно зовсім виключити з загальноосвітньої освіти».

Що ж, прощайте, Чехов, Бунін, Толстой, Булгаков і багато інших класиків! «Дама з собачкою», не кажучи вже про «Анну Кареніну», яка більше не відповідає високим рамкам моральності і духовності. Зате морально і духовно, на думку «Російської місії», в школах і вузах присвячувати «окреме обов'язкове заняття критиці аборту і демонстрації того, що відбувається під час цієї маніпуляції». І це після того як жінка заплатила за аборт і довела його медичну необхідність (адже аборт в Росії стає виключно платним і проводиться тільки за медичними показаннями). Причому висновок по ним бідоласі повинен давати не один лікар, а ціла «медична рота» - «щоб виключити корупцію». А ви говорите, права людини в Росії, туди їх в гойдалку!

Втім, юним чоловікам і дружинам читати книжки, так само як дивитися в класах на чужі аборти, буде особливо ніколи. «Добре було б, щоб до 20 років, - уточнив Всеволод Чаплін, - наші жінки вже мали кількох дітей, а кар'єрою займалися після 30-40 років, коли ті вже виростуть». Причому і тоді, як виявилося, кар'єри їх чекають специфічні.

Одна з центральних ідей «Російської місії» - «підтримка багатодітної сім'ї, що живе у власному окремому будинку». Держава, відповідно до проекту «Двоповерхова Росія», має побудувати, обробити і забезпечити всіма необхідними зручностями мільйони будинків з ділянками на 7-15 чоловік для сімей, які мають трьох і більше дітей, «в регіоні їх проживання в радіусі 50-250 км від кордонів великих міст».

Дорослі жінки цих агроміст або кинуть роботу і займуться переважно вихованням численних дітей, а чоловіки будуть або їздити в міста на роботу (це за двісті п'ятдесят-то км), або працювати дистанційно, через Інтернет. Вони ж по ходу піднімуть і сільське господарство.

У бюджеті, резонно нагадав голова комісії Громадської палати з розвитку громадянського суспільства і взаємодії з громадськими палатами суб'єктів Росії Йосип Діскін, «діра на дірі: освіту недофінансовано на 30%, а охорона здоров'я – на 15-20%. Втім, в ряді регіонів на ідею настільки раннього вступу в шлюб негайно відгукнуться прихильники. І перший з них – Рамзан Ахматович».
Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter

Популярные
17 янв 2019
12438

«Обалдеть, как красиво»: Ольга Бузова похвасталась райским отдыхом, позируя в роскошном пляжном наряде

Российская певица Ольга Бузова, которая вместе с сестрой шесть дней отдыхала на Мальдивах, показала роскошный вид, позируя в красивом пляжном наряде, передает replyua.net со ссылкой на «Инстаграм»

17 янв 2019
5265

На счета Украины начали поступать первые средства от победы над «Газпромом»

Национальная компания «Нафтогаз Украины» уже начала получать на свои счета средства от российского «Газпрома» согласно решению, которое было принято Стокгольмским арбитражем. Как передает replyua.net

17 янв 2019
4152

«Победит Порошенко, ведь у него все бабки»: Собчак раскрыла секрет своего визита в Киев

Скандальная российская журналистка и политик, кандидат в президенты Российской Федерации Ксения Собчак, рассказала, для чего она приехала в Украину, отметив, что ее цель вовсе не политическая,

17 янв 2019
3986

«Народы братские»: соратница Януковича озвучила бредовую идею о переименовании Украины

В интервью пророссийскому телеканалу News One одиозная бывшая советница президента-беглеца Виктора Януковича Анна Герман заявила, что размышляла над возможностью взять на себя инициативу по

17 янв 2019
3671

Бойко: После изменения власти все «церковные» законопроекты будут отменены

Соглава политической силы «Оппозиционная платформа – За жизнь» Юрий Бойко заявил, что новая власть обязательно отменит действие всех законопроектов, которые касаются религии. Так пишет replyua.net,

17 янв 2019
3035

Евтушок: Если Тимошенко станет президентом, цены на газ для населения Украины уменьшатся в два раза

Народный депутат Украины, член партии «Батькивщина» Сергей Евтушок заявил, что при президентстве Юлии Тимошенко цены на газ в Украине снизятся в два раза. Так пишет replyua.net, ссылаясь на

17 янв 2019
2632

Не в экономике дело: политолог рассказал, что помогло выжить Украине после фатального 2014-го

Сегодня мало кто задумывается, за счет чего, вообще, Украина выжила в эти сложные годы войны, после ужасного обвала в 2014-м, потери крупных промышленных регионов, блокирования сбыта нашей продукции

17 янв 2019
2357

Бойко, Зеленский и Гриценко заявят о поддержке Тимошенко во втором туре, – журналист

На ближайших выборах основная борьба будет за тех, кто не определился, кто не интересуется политикой, кто «устал», кто считает, что все равно ничего не поменяется, кого бы не выбрали президентом. А

17 янв 2019
1946

«Мы погибнем, а соседи нас разорвут на куски»: Герман разразилась угрозами в адрес Украины из-за РФ

Бывшая советница сбежавшего президента Виктора Януковича Анна Герман отличилась наглым заявлением и пригрозила, что, если новый украинский президент не добьется нормализации отношений с Россией, нашу

Последние новости

В СК России опровергли причастность ИГИЛ к взрывам в Магнитогорске

На Донбассе провели испытания артиллерийских установок «Пион»

Сазонов: чем меньше проверок, чем проще администрирование, тем выгоднее вести бизнес в Украине, а не уезжать за границу

Ночью в Киеве горел ТРЦ «Гулливер»

Учёные: найден способ сохранить активность мозга

Похолодание на Крещение и перепады температуры: прогноз погоды на ближайшие дни

Россия разместила «Искандеры» вблизи украинской границы

Политолог: «Хамство Парубия в адрес Новинского - это признание заслуг»

Звезду «Глухаря» застукали в гей-клубе

«Все дальше от РФ»: депутаты ВР готовят новый «сюрприз» для Путина

Прикарпатье накрыла лавина

«Шоумен Зеленский «похоронил» Порошенко»: пропагандисты РФ выдали очередную «сенсацию» об Украине

Политолог: если бы Порошенко делал все правильно, ни о каких Тимошенко и Ляшко, как оппонентах, не было бы и речи

«Я не работаю с ними»: Зеленский опроверг слухи о наличии бизнеса в России

Пятигорец: из него рисовали бедного, но честного Голобородько, а в реальности получили миллионера с обложки Форбс

Историк напомнил о еще одном факте из истории про «одннарод»

На Дальнем Востоке в небе столкнулись истребители, после чего рухнули на землю

Где взять кредит на карту без регистрации?

Журналист: «У Трампа больше шансов потерять власть, чем у Путина»

Взрыв в полицейской школе Колумбии: погиб 21 человек

Диетолог рассказала о самых полезных напитках для здоровья

Супрун предупредила украинских мужчин об опасном заболевании

Вилкул: Мы будем платить достойную зарплату украинским шахтёрам, а не кормить иностранных

У Зеленского большой бизнес в России, - СМИ

Диана Арбенина попала в больницу

Оппозиционер: Кремль накажет Кирилла за провал в Украине РПЦ

«Мне плохо, разбудите меня…», - родители умершего во Львове туриста получили послание с того света

Лоза о возвращении Пугачёвой на цену: «Она сейчас не поёт уже»

Гладких: Бойко не захотела выдвигать ни одна партия

Кустурица о разговоре с Путиным: «Сербы подвергаются давлению со стороны политиков»

Блогер рассказал, почему «блокады», «михомайданы», голодовки не помогли Садовому, рейтинг – близок к нулю

МИД Германии: «Северный поток – 2» уже ничто не остановит

Эксперт рассказал об исчезновении нескольких профессий в ближайшие годы

Минус 5-7 кг за неделю: назван способ легкого похудения

Социологи: Украинцы больше всего хотят видеть в составе нового парламента «Батькивщину»

Блогер: по-человечески Зеленского жалко, а по гамбургскому счету за свой малороссийский юмор – все к лучшему

Не было оснований не пускать: в СБУ сообщили, как Собчак удалось попасть в Украину

В «Укравтодоре» пояснили, когда начнется строительство дороги Краковец-Львов

Житель Ирландии нашел сперме новое применение

Популярный журнал показал Дженнифер Лопес без фотошопа

В польских аптеках начали продавать марихуану по рецептам

Скандальной журналистке Бойко избрана мера пресечения

Хычий: Канада должна существенно повысить санкционное давление на РФ

Из-за празднования дня рождения Гитлера перед польским судом предстанут 6 человек

«Нужно платить»: Трамп выступил с резким обращением к странам НАТО

«Главенствуют радикальные силы, которые не дают нам двигаться, запрещают, угрожают», - на РосТВ показали «жертву» львовских гонений

В Одессе зафиксирована вспышка гепатита А

Фещенко: Каждый телеканал продвигает приближённых к своим владельцам политиков

Взрыв дома в Магнитогорске: ответственность за произошедшее взяла на себя ИГИЛ

Миллионы украинцев могут остаться без субсидий

Ночью морозы, днём оттепель: синоптики рассказали о погоде

Эксперт: «Киев не сможет повлиять на Россию по контракту на транзит газа»

В Швейцарии суд отменил арест активов «Газпрома»

Делегации США не будет на экономическом форуме в Давосе

Украинский журналист назвал причину депортации Бойко из России

Новости за день