
В інтерв'ю журналістам УНН заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука висловив думку, що на Донбасі кількість миротворців ООН повинна складати в межах 60 – 60 тисяч осіб, інформує replyua.net.
«Якщо у якості зразку ми візьмемо операції за участі миротворців, які проводилися на Балканах, і порівняти з площею тих країн і площею тимчасово непідконтрольних Києву територій Донбасу, то, у відповідності з нашими даними, кількість миротворців має сягати від 40 до 60 тисяч осіб. Також варто мати на увазі, що миротворцям необхідно забезпечувати мир на всій окупованій території, а не лише або уздовж кордону, або уздовж лінії розмежування, як це пропонує Росія », - сказав він.
Щодо національного складу місії, на переконання заступника міністра, то вона посипана складатися із представників нейтральних країн. «За жодних умов там не повинні бути присутні російські військові чи представники країн – сателітів Росії, наприклад, Казахстану, Вірменії тощо», - вважає Георгій Тука. Також він заявив, що протягом останнього часу найбільш активними миротворцями є представники Бангладешу.