Злидні в Україні - це не наслідок військового конфлікту - Replyua.net


Злидні в Україні - це не наслідок військового конфлікту

Злидні в Україні - це не наслідок військового конфлікту
Українському керівництву та багатьом експертам дуже зручно списувати всі проблеми на військовий конфлікт в східних регіонах країни. Девальвація гривні, падіння економіки, інфляція, безробіття і загальне зубожіння - це лише «наслідки» військових дій. Насправді, причина тяжкого становища наших громадян сягає в далеке минуле, і війна на Донбасі лише побічно вплинула на ситуацію і прискорила ті процеси, які зараз спостерігаються в Україні.

Різні аналітичні центри та незалежні фахівці постійно «підраховують», наскільки Україна відстає у своєму розвитку від європейських держав. Чи потрібно це робити, коли українці давно знають про те, що заробляють в десятки разів менше середньозабезпечених жителів Європи? Нещодавно була приведена нова статистика - до кінця цього року число українців, які перебувають за межею бідності, досягне 33 відсотків. 15 років тому Україна приєдналася до програми по цілям розвитку тисячоліття. Проект об'єднав майже 190 країн, і всі вони «зобов'язалися» глобально розвиватися по багатьом важливим напрямками. Головними з них стали скорочення числа бідних людей, забезпечення розвитку освіченості серед населення, боротьба зі СНІДом, скорочення смертності.

Перші кілька років після приєднання до програми число бідних людей у ​​нашій країні дійсно почало помітно скорочуватися, і воно зменшилося з 70 до 30 відсотків, якщо рахувати по прожитковому мінімуму. У 2000 році число «жебраків» (бідність за всіма критеріями) в Україні досягало майже 12 відсотків, але через кілька років скоротилося до 3,5 відсотків. Тоді Україні вдалося практично безболісно вийти з важких дев'яностих і почати будувати економіку заново. Тепер ми спостерігаємо зворотну ситуацію: якщо в дев'яності Україна вже увійшла злиденній і змогла підняти економіку майже з нуля, то зараз виходить, що держава сама розвалило все те, що було створено за двадцять років.

Звинувачувати війну на Донбасі в зубожінні українців було б нерозумно. Якби наші громадяни були задоволені життям, ніколи б не трапилося Майдану, а Янукович, швидше за все, так і сидів би у своєму теплому кріслі. І якщо стався переворот, це свідчить про невлаштованості наших громадян. Аналітики лякають і новими цифрами - скоро в Україні різко скоротиться народжуваність. Ризик зубожіння з однією дитиною в молодій сім'ї зараз досягає майже 20 відсотків, а з трьома дітьми - близько 45 відсотків! Багато молоді сім'ї вже зараз замислюються про те, що з народженням дітей доведеться почекати кілька років.

Списувати всі біди тільки на війну - неправильно. Зниження рівня життя частково відбувається і через кризу 2008 року. У 2010 році світовий криза послабила українську економіку, а в 2013 році це стало ще більш помітно, тому військовий конфлікт не має до цього прямого відношення. Природно, війна внесла свої корективи, і буде продовжувати це робити, поки сторони не підуть на примирення. Зараз в уряду сформувалися нові проблеми, які потрібно вирішувати негайно. Економіка вже відходить на другий план, і виникають більш глобальні проблеми. Мова йде про небезпечні захворювання, особливо серед мешканців Донбасу. Всім відомо, що медичну допомогу на окупованих територіях майже не надають, а люди перестали лікуватися.

Якщо на Донбасі збережеться дефіцит питної води і ліків, це може призвести до найстрашнішим епідеміям. Не секрет, що смертельні хвороби і злидні - це вірні «супутники» найбідніших держав світу. Ситуація в східних регіонах впливає і на Київ, і на західні області, однак, якщо в країні відбудеться дефолт, рівень бідності громадян буде неможливо «порахувати» протягом довгого часу. Уряд спочатку обрало неправильний шлях до «демократії і процвітання», тому з кожним місяцем проблем ставатиме більше, незважаючи на введення нових реформ. І війна на Донбасі вже ні при чому, коли громадянам необхідно проіндексувати зарплату. Крім цього, потрібно зупинити зростання тарифів, створити нові робочі місця - і не для переселенців! За статистикою, безробітними є не тільки жителі Донбасу, але й громадяни з усіх регіонів країни.

Последние новости



Как заработать на просмотрах видео: Секреты успешного монетизирования контента

Максимизация доходов от видеоконтента: Секреты эффективной монетизации в 2024 году

Как пить ром правильно

В чем разница между Дубаи и Абу-Даби?

Плюсы и минусы онлайн кредитов в Украине

Использование ликвидности и ордеров при трейдинге на криптобиржах

Стоит ли покупать MacBook для программирования и какой лучше выбрать

Метастатический рак простаты: лечение Лютецием-177

Віртуальний туризм: як це працює?

Где оказывается лазерная косметология в Одессе

Можно ли бесплатно научиться трейдингу? - Вопрос к эксперту

Женский бастион украинских теннисисток на турнире Индиан-Уэллс

Особливості видалення бородавок на тілі

Эффекты для видео TikTok

Выбор брокера для торговли на валютном рынке

Яке жіноче взуття буде найкращим рішенням для зими?

Причины выбрать красные розы в качестве подарка

Турбота про здоров’я у воєнний час: аналізи зі знижками, безкоштовні ліки та консультації лікарів

Использование инновационных технологий строительства и оформления жилых комплексов в Одессе

Как экономика меняет курс Биткоина и Эфира сегодня

Как купить лучшую систему GPS-мониторинга

Криптобиржа – большой торговый рынок

Отдых в санаториях Сарыагаш

Грядет что-то звездное! Как будет проходить Черная пятница в АЛЛО?

Украинские пилоты пройдут обучение на западных истребителях

Министерство обороны Турции ведет переговоры с Киевом и Кремлем для возобновления зернового коридора

Baykar планирует оснастить свои беспилотники ракетами не только для поражения дронов, но и самолетов

Телефон Лиз Трасс взломали: злоумышленники, вероятно, российские хакеры

Италия тайно передала для ВСУ гаубицы M109L и реактивные системы MLRS

The New York Times: Украина достигла преимущества над россиянами на юге благодаря поставкам западного вооружения